КВАРТИРА 66 М2 КИЇВ ЖК АВТОГРАФ

Проект виконаний для молодої мами і талановитого сина підлітка в Києві. Стиль і колірна гамма поєднує в собі умиротворення, соковитість, життєрадісність, активність і релакс в своїй гармонії. Завдання дизайнерів студії Profi Рибалка Ользі і Ніни Попової полягало в тому що б створити затишну атмосферу з природними екологічними елементами і сучасними тенденціями дизайну з використанням улюблених кольорових гам замовників. Концепцією дизайну кожної кімнати виявилися індивідуальні риси характеру і настрою замовників, їх самовираження багатогранність і життєвий ритм, в якому використовувалися колірні рішення окремо для кожного приміщення, сучасне освітлення, натуральні матеріали, природність елементів і ергономічність простору. Стіна в коридорі виділена фотодруком із зображенням лісу що дає відчуття єднання з природою. Варіант спальні обраний в м'яких синіх тонах, відображаючи глибину морської тиші ... Ванна і санвузол символізують життєрадісність енергії сонця, дитяча виражає індивідуальність натури з витонченістю футуризму. Квартира вийшла як маленький всесвіт для великих сердець!

Замислившись над ремонтом в квартирі сім'ї з підростаючим дітьми прагнуть зробити його максимально сучасним. При цьому важливе значення приділяється практичності приміщень. У квартирі має бути не просто красиво, а спокійно і комфортно.
Всього цього вдалося домогтися створюючи дизайн інтер'єру квартири в Києві ЖК Автограф. Соковита гамма кольорів в комплексі з останніми трендами не залишить байдужими підростаюче покоління. Батькам насолодитися гарним дизайном інтер'єру і комфортною обстановкою дозволяє раціональне використання простору, наявність більш спокійних зон.

Варто відзначити не просто використання сміливих рішень при оформленні дитячої кімнати. У невеликому приміщенні дизайнерам вдалося вдало розмістити зону для навчання, ігор і відпочинку. Правильного поділу простору було досягнуто за рахунок використання різної кольорової гами (чорна цегляна кладка, білі стіни), застосування різних світильників, меблевого гарнітура. Окремо варто відзначити перегородку між зоною для сну і ігровою, яка служить місцем для зберігання книг, предметів декору.

Решта кімнат виконана в більш спокійній колірній гамі. Кожна господиня особливу увагу приділяє оформленню кухні. Дизайн інтер'єру в цій квартирі дозволив зробити кухню дуже функціональною, зручною, сучасною. В одному просторому приміщенні вдалося створити зону для приготування їжі, вітальню і лаунж зону. Незважаючи на чіткий поділ кімнати за допомогою меблів, всі вони чудово гармонують між собою і створюють єдину картинку. Домогтися такої єдності стилю вдалося завдяки гармонійному комбінуванню кольорів. У кожній зоні зустрічаються оливкові, нефритові, білі, бежеві, цегляні палітри.

Дизайн інтер'єру в Києві обов'язково має на увазі використання натуральних матеріалів. Неординарності надають фотодрук на стіні, кофри і сучасні світильники, яких досить багато в квартирі. Візуально збільшити простір дозволяють дзеркальні елементи (дверцята вбудованої шафи, окремі вставки).

Дизайнерам вдалося домогтися прекрасного результату, адже проектування інтер'єру створювалося з урахуванням останніх трендів у сфері дизайну і всіх побажань замовників.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!