КВАРТИРА 100КВ.М.ЖК ЧЕРЕМУШКИ

Сувора графічність задає стиль, задана колірна гамма - настрій, декор та освітлення - атмосферу, мінімалізм з акцентами - мабуть, саме вишукане інтер'єрне втілення. Складне планування вітальні радіусної конфігурації зажадала коригування кутів і стін відповідно до розстановки меблів, з'явилися функціональні ніші що прикрасили інтер'єр. У сучасному вільному стилі цієї квартири дизайнери втілили основні побажання замовників - створення затишку, комфорту, із застосуванням екологічно чистих матеріалів, незвичайні дизайнерські рішення. Перевагою даної квартири є простора вітальня - світла за рахунок панорамних вікон, і великої кількості стельових світильників. Кухня оптимально поєднує в собі функціональність і затишок: на ній приємно не тільки займатися кулінарією, але і спілкуватися, приймати гостей або перекусити в вузькому колі.

Працювати над створенням цього інтер'єру було задоволенням для дизайнерів.
Простір не перевантажено габаритної меблями, всі меблі вбудовані і лаконічно вписуються в інтер'єр, все стоїть на своїх місцях і в більшій мірі працює, як елемент декору. Все виконано в цьому проекті зі смаком і Душею.

В процесі створення дизайну інтер'єру просторої квартири враховані всі особливості планування. Фахівці студії ефективно використовували вікна, відкоригували кути і стіни стосовно до розташування предметів меблів. В результаті з'явилися комфортні і затишні зони відпочинку, які спонукають до приємного проведення часу. Лаконічний інтер'єр прикрашений функціональними нішами, що дозволяють вигідно використовувати спільний простір. У дизайні квартири передбачено достатньо місця для розміщення оригінальних крісел і диванів, журнальних столиків різних конструкцій, а також натуральних рослин.

Стильний і витончений дизайн вітальні не перенасичений предметами декору, завдяки цьому є багато місця для відпочинку великою компанією. Важлива увага в даній роботі приділена правильному вибору освітлення. М'яке світло, що виходить від стельових приладів, передає особливий настрій, ідеально підкреслює кожну деталь. Акуратне поєднання колірних відтінків стін, стель і підлоги робить кожне приміщення світлішим.

При декоруванні стінових покриттів дизайнери студії дотримувалися мінімалізму. Основний акцент зроблений на практичність приміщень, в той же самий час в кожному елементі дизайну інтер'єру квартири присутні вишуканість і витонченість. Використання нейтральних відтінків кольорів піднімає настрій, створює відповідну обстановку для відпочинку і активних занять. Штори і тюль гармонійно поєднуються з іншими предметами інтер'єру, ідеально вписуються в загальну картину.

Яскравою родзинкою дизайну є створення зручного місця для домашнього кінотеатру. Правильний вибір відстані від диванів до сучасного телевізора з широким екраном забезпечує якісний перегляд. На особливу увагу також заслуговує проектування функціональних зон на кухні. Прилади вбудовуються в кухонні меблі, після установки столу і стільців в приміщенні залишається досить вільного місця. Дизайнери студії Profi вигідно використвали всі переваги сучасного планування великої квартири.

У приміщенні спальні все передбачено для спокійного відпочинку після напруженого дня. М'яка колірна гамма допомагає розслабитися і отримати справжнє задоволення. При створенні дизайну враховувалися новітні модні тенденції, впроваджувалися цікаві рішення, що задовольняють запитам замовників. Високопрофесійні дизайнери використовували індивідуальний підхід на кожному етапі облаштування просторої і затишної квартири.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!