ДИЗАЙН КВАРТИРИ 110 КВ.М

Чарівну квартиру в Бердянську, за вікнами якої хлюпається море, можна з повним правом назвати зразком витонченості і комфорту. Вона стане затишним куточком для успішної молодої леді, яка має смак до життя і тяжіє до прекрасного в кожній сфері свого існування. Потрапляючи в цей простір, наповнений повітрям, свіжістю і свободою, автоматично відключаєшся від суєти і проблем. Дизайн квартири в даному випадку є гармонійним поєднанням лаконічності мінімалізму, розкоші арт-деко і невибагливості провансу.

Атмосфера житла як ніби зіткана з легких, невагомих волокон всіх відтінків білого - від античного перламутру до ніжного лляного. Простора вітальня налаштовує до тихого відпочинку на самоті і романтичним зустрічам з коханою людиною. Особливий шарм їй надають компактний фальшкамін, дзеркальна перегородка, декорована тонкими діагоналями, і французьке світле вікно. Ці деталі візуально розширюють простір і вносять в загальну картину яскраву індивідуальність.

Вітальня плавно переходить в поєднану з їдальнею кухню. Дизайн інтер'єру тут злегка нагадує богемні квартири-студії десь на Монмартрі. Той же шик, сонце що ллється з вікон, і воістину французька витонченість в кожному фрагменті! Вбудовані кухонні меблі являють собою ідеальне робоче місце - функціональні і ретельно продумані до дрібниць. За круглим столом легко розміститься тепла компанія старих подруг.

Спальня трохи вибивається білосніжною палітрою, тон їй задають елементи розмитого бірюзового кольору. Створюється відчуття, ніби ласкаві морські хвилі залишили тут свої невловимі сліди. У цій кімнаті все дихає розкішшю і ніжністю - м'яке об'ємне узголів'я ліжка, ілюзія кракелюра на дзеркалах, класичні, м'яко спадаючі штори, витончені меблі з ледь помітною позолотою. Альтернативним варіантом виступає дизайн кімнати в теплому карамельному відтінку.

Суміщений санвузол досить просторий, завдяки старанням дизайнерів інтер'єру в ньому задіяний кожен сантиметр площі. На відкритому балконі обладнаний затишний куточок відпочинку, де з ранку можна випити чашечку кави, а ввечері погортати цікавий журнал. Уваги також заслуговує коридор, стіни якого прикрашені хитромудрою ажурною в'яззю.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!