ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ЕКСТЕР'ЄРУ БУДИНКУ «МАГІЯ СІРОГО»

Візуалізація екстер'єру будинку «Магія сірого»: стильне архітектурне рішення

Нам вдалося створити екстер'єр будинку в сучасній і трендової стилістиці, гармонізувати його фасад з інтер'єром і прекрасним видом з панорамних вікон. Фасад будинку й інтер'єр, як єдине ціле, дикий камінь (сланець), дерев'яні панелі, декоративна штукатурка сірого кольору, все це створює єдиний образ і єдину композицію. На терасі будинку під навісом облаштували джакузі, м'які затишні меблі для релаксу.

В цілому екстер'єр будинку можна охарактеризувати як гідність, помножену на функціональність. Європейський стиль підкреслили повною відсутністю надмірних надмірностей в оздобленні фасаду - тільки рівна геометрія і благородна фактура матеріалів. Зовні будівля нагадує модний арт-об'єкт, виконаний в темних сіро-коричневих тонах. Архітектурна об'ємність досягається за рахунок поєднання рельєфних і гладких структур стін, веранди і колон.

Містичний зв'язок сірого кольору (mist з англ. - туман) з відчуттям гармонії очевидний: в ньому приємно перебувати, він томно огортає простір і наповнює його спокоєм. Палітра відповідностей сірому дуже велика, що важливо при візуалізації будинку і його внутрішньому наповненні. Це дозволяє експериментувати як з прикордонними півтонами для створення монохромного простору, так і, навпаки, з яскравими вкрапленнями в інтер'єр червоного, синього або фіолетового.

Головне достоїнство проекту - панорамні вікна другого поверху, з яких можна з задоволенням оглядати красу природи. Прозорі балконні перегородки з обох сторін не створюють візуального бар'єру, вони немов м'яко обтікають будівлю і сприяють формуванню єдиного концептуального ряду. У центральній частині дизайн будинку має два гаражних приміщення і лаконічний вхід, оформлений рослинами в горщиках і точковим підсвічуванням.

Так званий «задній дворик» являє собою справжню насолоду для душі. Від сонячних променів рятує великий навіс по всій стороні стіни. У просторі для релаксу фахівці нашої студії помістили зону з вбудованим джакузі. Чудовий відпочинок на природі гарантує м'які меблі з ротанга в оточенні декоративних рослин і «розумного» освітлення. Натуральна дерев'яна бруківка додає в дизайн екстер'єру будинку нотку розкоші і аристократизму. Високий ступінь екологічності перегукується з максимальною функціональністю, оскільки все дуже зручно і під рукою.

Величина простору дозволяє винести дерев'яний диванчик з кріслами на відкритий газон. Архітектурна простота житла для життя на природі ефектно поєднується з вишуканістю хай-тека котеджу. Зональне розташування кімнат і загальних місць розроблено таким чином, щоб зробити приємність гостям і всім членам сім'ї.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!