САЛОН КРАСИ 50КВ.М

Як тільки дизайнерам поставили завдання спроектувати невеликий салон краси, ескізні картинки миттю ожили в їхніх очах. Дизайнери запропонували замовникам більше трьох різних варіантів оформлення салону. Необхідно було створити приємну атмосферу, з комфортом і тонким смаком. Всі варіанти дизайну насичені деталями, які ідеально доповнюють один одного по стилю і настрою. У тандемі творчості дизайнерів і замовника народився остаточний затверджений концепт цього інтер'єру - колір мокко переміг усі підготовлені ескізи і варіанти. Завдяки взаємодії з замовником салон вийшов з властивим йому харизмою, теплом і аурою.

Дизайн інтер'єру в салоні краси - важлива "фішка". Саме за зовнішнім виглядом і обробці приміщення потенційна відвідувачка (найчастіше!) вибирає для себе подібне місце. Дизайнери інтер'єру компанії - справжні майстри своєї справи, тому вони змогли створити щось повітряне, трохи гламурне, безумовно, стильне і магічне. Як виявилося на практиці, тонкощі криються не в дрібницях, а в ... кольорі!

Якісний і цікавий дизайн приміщення - штука тонка, підвладна професіоналам. І вони створили щось, що об'єднало бажання замовника і концептуальну нотку задуманого оформлення. Салон краси - місце повного релаксу, млості, отримання задоволення. Важлива особливість - функціональність і практичність робочих зон, а також зручність розташування ресепшена.

Тому акцент був зроблений на з'єднанні декількох зон салону краси, об'єднання приміщення в єдину територію відпочинку. Дизайн інтер'єру салону не терпить витіюватості і недомовленості. На перший план виходить зручність і лаконічність, в деталях виявляється стриманість і бажання підкорювати клієнтів.

Чіткі лінії, ідеальна геометрія додають простору обсягу і доступної розкоші, відтінок троянди вабить і шепоче про романтику, а глянцеві і дзеркальні поверхні підкорюють глибиною. Варто лише відступити на крок - і знову побачити себе в численних ракурсах.

Розбавляють строгий дизайн салону краси тільки предмети меблів, призначені суто для використання в таких закладах. Округлої форми перукарські крісла, стільці там, де світом править майстер манікюру-педикюру надають території легкості. Це робить приміщення в цілому ідеально збалансованим і гармонійним.

Велику увагу приділено світлим відтінкам, які стають своєрідною козирною картою приміщення. Предмети меблів темних відтінків створюють контрастні нотки, проте не на піку розрізненості, а імітуючи повне об'єднання.

Ідеально, тонко, з огляду на особливості - ось як створювався даний інтер'єр. Тому він і став таким, від якого неможливо відвести погляд!

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!