КВАРТИРА ЖК ВІКТОРІЯ 145 КВ.М

Кожен дизайнер - це творча особистість, яка черпає натхнення при створенні воістину ексклюзивних дизайнів в різних подіях, предметах і емоціях. Даний проект унікальний! Концепція дизайну інтер'єру квартири виникла завдяки надзвичайній харизмі і чарівливості її володарів - молодій сім'ї з двома дітьми.

Цікавим елементом двох рівневої квартири виступає гармонійне поєднання шаленого міського ритму і душевної гармонії. Вітальня квартири виконана в авторському стилі. У ній великі дзеркала, «хвиляста» стіна з ефектом 3D і біо камін. Всі ці елементи роблять інтер'єр дуже «граючим» і «живим».

Вітальня плавно переходить в комфортну кухню з невеликою барною стійкою і вбудованими меблями. Саме такі меблі дозволяють створити максимально практични робочий простір для кулінарних шедеврів. За круглим столом з легкістю можуть розміститись не тільки сім'я, але і навіть велика компанія.

Справжнім втіленням романтики і вишуканості виступає спальня, розташована на другому рівні квартири. Вона світла і простора за рахунок великих дзеркал, розташованих навпроти вікна. М'яке узголів'я ліжка і м'які спадаючі штори на вікнах створюють максимальний комфорт. Дизайнери пропонують на вибір клієнта кілька варіантів створення інтер'єру спальні.

У дитячих все продумано до дрібниць. Це справжній чоловічий інтер'єр, який до душі кожному підлітку. Тут також є кілька варіантів дизайнів, кожен з яких по-своєму унікальний.

Кабінет глави сімейства виконаний в найкращих традиціях сучасного стилю. Він витриманий в темних відтінках.

Акценти в ванних кімнатах зроблені на білосніжному мармурі і вишуканому малахіті. У ній задіяний кожен сантиметр приміщення, що робить його комфортним і максимально функціональним.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!