КВАРТИРА ЖК МИРУ 70 КВ.М

Створення комфорту і затишку можливо навіть в невеликому житлі. Яскравим прикладом тому виступає дизайн даної квартири. Він продуманий до дрібниць і враховує різні деталі!

Буде не зайвим відзначити, що перед дизайнерами стояло завдання зробити квартиру не тільки красивою і функціональною, але ще і бюджетною. Фахівці враховували «ціну питання», але ні в якому разі не на шкоду якості. Адже незважаючи на це робота почалася з глобального перепланування стін і була закінчена цікавим декором, якісним текстилем і маленькими «фішками». Дизайнери зробили акценти в квартирі не тільки на матеріалі, але і на різних деталях і декорі. Вийшов своєрідний дизайн квартири з жіночим ухилом.

Затишна вітальня кольору пудри з тонованими дзеркалами. У ній передбачена зона відпочинку, представлена ​​комфортним диваном, обідня зона і кухня. До слова, кухня прихована від сторонніх очей, що вельми зручно і дозволяє створювати кулінарні шедеври, не відволікаючись ні на що!

Для створення інтер'єру спальні були використані популярні кольори: пудра і білий. Такий варіант ідеально підійде молодій парі, для якої і створювався дизайн квартири. Цікавим елементом в спальній кімнаті виступає панно, яке надає інтер'єру емоційності, позбавляючи його від «нудьги».

Не залишили поза своєю увагою дизайнери і ванну кімнату. Незважаючи на її невелику площу в ній гарантовано можна розслабитися. Дзеркало на всю ширину стіни, велика тумба для зберігання речей, комфортна ванна і велика кількість світла. Сама колірна гамма кімнати надає їй особливого шарму і романтизму. Одним словом, те що саме необхідне молодій сім'ї.

Як бачите, грамотно продуманий дизайн інтер'єру дозволяє зробити максимально функціональною і затишною навіть невелику квартиру.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!