КВАРТИРА 90 КВ.М. ІДЕАЛЬНИЙ ПРОСТІР

Більшість людей віддають перевагу стриманим і практичним рішення замість занадто помітних ідей. Замість дорогої обробки і масивних предметів інтер'єру перевага віддається практичним елементам. Такий підхід дозволяє не просто раціонально використовувати простір, але і уникнути надмірного нагромадження непотрібними предметами.

Головним побажанням замовників було наявність вітальні-студії, спальні, дитячої та гардеробу. Тому дизайнерам довелося детально розробляти план перепланування. Поєднали корисну площу лоджії з вітальні, вдалося виділити окрему лаундж-зону і розширити кімнату. Вся філософія цього будинку - мінімум умов і обмежень, максимум свободи. Цей об'єкт - той унікальний випадок, коли замовник і дизайнер розуміють один одного з півслова.

Сучасні стилі інтер'єру актуальні, як серед молодого, так і більш зрілого покоління. Вони дозволяють вмістити все необхідне в квартирі, раціонально використовувати простір і створити затишну атмосферу. Переплетення світлих тонів з природними відтінками і присутність акцентних палітр в певних зонах роблять дизайн інтер'єру воістину оригінальним.

Квартира вийшла максимально комфортною і сучасною. Домогтися результату легкості і максимальної свободи вдалося за рахунок поєднання вітальні з лоджією. Такий підхід дозволив збільшити основну кімнату і виділити лаунж-зону. Дизайнери інтер'єру квартири передбачили наявність вбиральні, просторої ванної кімнати, дитячої та спальні. Всі поставлені замовниками цілі були досягнуті, а очікування виправдані.

Особливу увагу при розробці дизайн інтер'єру довелося приділити вибору матеріалів. Була підібрана максимально натуральна обробка - дерево, льон, паркет. Стабілізований мох став оригінальним акцентом квартири. У кожній з кімнат присутні елементи зеленого кольору, який став акцентним (подушки, текстиль, картини, крісла, живі квіти, предмети декору). "Родзинкою" дизайну стали дзеркальна стіна в коридорі, лаундж диванчики в еркері, цегляна стіна в спальні в узголів'я ліжка. Вона ефектно і гармонійно виглядає в поєднанні з перегородкою, що відокремлює робочу зону.

Дизайн квартири виглядає одночасно практично, елегантно і максимально затишно. Домогтися такого ефекту вдалося завдяки декоруванню приміщення картинами одного стилістичного напряму, продуманої грі світла, натуральному текстилю та оздоблювальним матеріалам, стильним меблям, функціональності всіх робочих зон (кухня, санвузол, кабінет, гардеробна).

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!