КВАРТИРА 80КВ.М СЦЕНАРІЇ СІРОГО

Прихильники мінімалізму і стриманого стилю оцінять дизайн квартири "Сценарії Сірого". Взятий за основу оформлення сірий колір не виглядає тут непоказно чи сумно. Він підкреслює бездоганний смак власника об'єкта. Замовник - молодий хлопець, успішний, з прекрасним почуттям стилю і гумору.

Квартира спочатку мала вдале планування, вона дозволила розділити простір на 2 зони: гостьову, включаючи просторий передпокій, студію, барну кімнату, ванну, і хазяйську, куди увійшла спальня і кабінет. Весь простір витримано в спокійній сірій гамі, але він не позбавлений виразності. На світло сірому тлі акцентні яскраві деталі виглядають досить барвисто і насичене. Не останню роль в цьому інтер'єрі грають світлові ефекти, освітлення підкреслює стилістику інтер'єру і дозволяє користуватися різними сценаріями світла. Завдяки грамотно вибраному відтінку на стінах, стелі і підлоговому покритті дизайнерам вдалося створити оптичний ефект багатогранного простору. Зона кухні і обідня група лаконічні і мінімалістичні. Чіткі форми меблів, натуральні матеріали та природні відтінки підтримують загальну ідею інтер'єру і надають затишок.

Диван кольору морської хвилі або оливок в вітальні, живі рослини у великих горщиках, дизайнерські світильники, оригінальні картини і яскравий текстиль (подушки, килими, римські штори) - все це додає дизайну інтер'єру квартири акцентів соковитості і яскравості. Для оформлення стін був підібраний спокійний відтінок сірого. Світлі однотонні елементи обробки і меблевого гарнітура, чіткі лінії візуально збільшують простір.

У цьому проекті не довелося займатися демонтажем і перенесенням стін. Замість занадто масивних і нав'язливих предметів інтер'єру дизайнери вибрали практичні рішення. Увесь підпростір було розділене на зони, кожна з яких виконує практичну функцію. Це не зіпсувало ефекту оригінального дизайнерського оформлення і навіть дозволило створити комфортну атмосферу в кожній частині квартири.

Перша зона починається з передпокою і плавно переходить в гостьову. Крім м'якого дивана, шафи і плазмового телевізора в приміщенні вдало розташували кухню. Кухонний гарнітур з зоною для прийому їжі мінімалістичні, мають характерні чіткі форми. Все виконано в одному стилістичному напрямку з використанням натуральних матеріалів і природних відтінків. Всі кольори плавно присікаються між собою, створюючи загальну гармонійну картину.

Друга зона доводиться на спальню з кабінетом. Тут яскраві акценти зведені до мінімуму і переважає саме сіра гамма. Оригінальність дизайну інтер'єру підкреслює "гра світла", яка досягнута завдяки дизайнерським світильникам.

Дизайнерам інтер'єру вдалося зробити ванну кімнату досить просторою і функціональною. Проект виглядає дуже оригінально і включає в себе всі необхідні для комфортного проживання елементи.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!