КВАРТИРА 76 КВ.М. СLASSIC ROOM

Вишуканість і елегантність - так можна коротко охарактеризувати нову роботу студії. Дизайнери знали, для кого вони створюють дизайн інтер'єру, це допомогло успішно виконати замовлення і подарувати найкращі враження від оновленого будинку клієнтці. Квартира стала місцем, де хочеться мріяти, думати про красиві і романтичні речі. Також це функціональний, зручний простір з виділеними зонами, грамотною розстановкою меблів, з професійно підібраною обробкою і предметами декору.

Респектабельний інтер'єр в кращих традиціях сучасної класики, для юної милої леді. Однією з причин успіху проекту стало використання єдиної колірної гами на території всього приміщення, в тому числі і у ванній кімнаті, коридорі і холі. Вона об'єднала кімнати, створила цілісне враження, квартира здається просторішою. Головне завдання інтер'єру квартири, монохромність, витриманість колірної гами, стилю, комфортність і затишок.

Кімнати виконані в класичних тонах - пряжене молоко, беж, перламутр, які завдяки рівномірному розподілу створюють м'яку колірну композицію. Дзеркала, декоративні елементи легко читаються в кожній із зон простору і служать сполучною ланкою для всього інтер'єрного рішення. Шоколадний відтінок підлогового покриття дарує оформленню простору ефект завершеності і цілісності. Всі приміщення вишукані та просторі, в кожному є свій фокус уваги. Кухня має свій авторський стиль. Спальня - втілення вишуканості і романтики. Таке житло - мрія для молодої дівчини, а мрія нашої замовниці збулася!

Ще одним професійним прийомом, що підкреслює романтичний дизайн квартири, єдиний настрій житла, візуально збільшує простір, стали дзеркала. Вони присутні в кожній кімнаті, в спальні і на кухні представлені як чудова обробка стін. Така деталь нагадує, що в будинку проживає красива жінка, гідна бачити своє відображення в дзеркалі якомога частіше.

У цьому проекті дизайнери інтер'єру велику увагу приділили вибору меблів. Її трохи, але кожен предмет відрізняється елегантним стилем, м'якими лініями. Витримується та ж світла гама. Деталі (обробка стільців на кухні або ліжка) надають розкіш обстановці, роблять її жіночною. В інтер'єрі особливу увагу звертає на себе затишні м'які меблі - пуфи, крісла, приліжкова лавка. Все ніби спонукає до приємного відпочинку, закликає залишити проблеми за дверима і насолодитися красою унікального будинку. Теплий настрій, створений в будинку ніжними світлими відтінками, фактурним інтер'єрним текстилем, світлом чудових люстр підсилює і присутність великого каміна в класичному стилі.

Студія створила дизайн інтер'єру квартири, що ідеально відповідає образу життя, романтичного стилю господині житла. Традиційна класика пом'якшена завдяки світлим, пудровим відтінкам обстановки, оригінальним за своїм виглядом освітлювальних приладів. У квартирі відсутня традиційна вітальня, так як центральне місце в житловій кімнаті займає комфортне просторе ліжко з м'якою лавкою біля ніг. Дизайнери усвідомлено підкреслили приватність житла, в якому юна дівчина може відчувати себе розслаблено і спокійно.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!