КВАРТИРА 72 КВ.М. СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ

Дизайн квартири з затишною назвою «Сімейні цінності» був розроблений для найтиповішої квартири, розташованої в спальному районі міста, і має традиційне планування. Головною особливістю даної трикімнатної квартири виступають вікна. Вони виходять на протилежні сторони, що дозволяє пронизувати квартиру максимальною кількістю сонячного світла.

Замовниками даного дизайну інтер'єру виступає респектабельна подружня пара, побажанням яких було створення сучасного інтер'єру в змішаних стилях. Вони хотіли, щоб була присутня і класика, і Прованс. В результаті дизайнери віддали перевазі «неокласика». Саме такий стильовий напрям зміг максимально задовольнити всі побажання клієнта. Ще під час планування кухні були об'єднані між собою вітальня і коридор. В цілому сама квартира розділена на дві зони.

Спільна зона представлена ​​просторою вітальнею, кухнею і передпокоєм, в якому передбачений невеликий гардероб для зберігання верхнього одягу. В інтер'єрі вітальні відсутні «випадкові» матеріали і дизайнерські рішення. Для оформлення дизайнери використовували натуральні матеріали і благородні породи деревини. Спокійну колірну гамму розбавили диваном насиченого синього кольору і таким же фасадом кухні. Цілісність і вишуканість вигляду інтер'єру доповнює дзеркальне панно, декоративні цеглинки і дерев'яні балки на стелі. Цього разу клієнтам було запропоновано на вибір понад трьох варіантів дизайну кімнати, тому замовник зміг підібрати те дизайнерське рішення, яке максимально близько для нього. Всі меблі та елементи з дерева покриті патиною.

Особливістю інтер'єру виступає індивідуальний невеликий диванчик для улюбленого вихованця господарів. Це було їх особисте прохання. Адже саме на цьому місці собака буде лежати і радувати своїх власників.

Приватна зона квартири представлена ​​спальнею господарів і кабінетом. Для оформлення спальної кімнати дизайнери також запропонували кілька варіантів інтер'єру на вибір. Незалежно від обраного дизайнерського рішення акцент в спальні зроблений на стіну біля ліжка. Ще важливий і той факт, що в спальній кімнаті безліч світла. Варіантів оформлення кабінету, як і в випадку з вітальнею і спальнею було кілька.

Не залишили без уваги дизайнери і ванну кімнату, яка поєднана з санвузлом і цілком компактна. Вона виконана у світлих тонах, тому візуально здається більше. Бежеві тони і велике дзеркало надають домашній затишок і комфортність кімнаті.

В цілому квартира вийшла вельми затишною й милою. Важливим є те, що такий інтер'єр завжди буде дарувати своїм власникам затишок, не втрачаючи свій шарм багато років.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!