КВАРТИРА 67 КВ.М.КОМФОРТ ТАУН

Живучи в умовах мегаполісу кожна людина прагне створити в своєму житлі комфортний оазис, де можна буде відпочити від міської суєти. Вибір світлого інтер'єру говорить про прекрасний внутрішній світ наших клієнтів - молодої пари. Основою концепції дизайну інтер'єру квартири виступають колірні рішення, які були підібрані на основі однієї тональності. Такий прийом дозволяє домогтися гармонійності в інтер'єрі, так як кожна деталь гармонійно доповнює одна одну. Півтони в поєднанні з монохромністю наповнюють інтер'єр міської квартири особливим шармом.

Кожна кімната квартири - це результат кропіткої роботи дизайнера. Ошатна і чуттєва вітальня в молочних і нюдових тонах, сприяє теплим родинним бесідам після трудового дня. Альтернативним варіантом може бути дизайн в бірюзово-білих відтінках.

Вітальня плавно переходить в комфортну столову з'єднану з кухнею. Вбудовані меблі на кухні - це відмінна можливість створити функціональне робоче місце, на якому із задоволенням можна створювати кулінарні шедеври. Невеликий обідній стіл і барна стійка дозволяють візуально виділити окремі зони в приміщенні.

Білосніжна ефектна спальна кімната дихає ніжністю і інтимністю - м'яке біле узголів'я ліжка, м'які спадаючі штори і витончені меблі. У спальні велике панорамне вікно, що відкриває приголомшливий вид на столицю. Дитяча кімната виконана в теплих пастельних тонах. Вона просякнута батьківською любов'ю і ніжністю.

Невелика ванна кімната зі зміщеним санвузлом ідеально підкреслює загальний дизайн всього інтер'єру квартири. Маленьке вікно у ванній наповнює приміщення світлом, створюючи затишок і максимальне розслаблення. Незважаючи на розміри квартири в ній все продумано до дрібниць.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!