КВАРТИРА 64 КВ.М СУЧАСНИЙ ДАЙДЖЕСТ

Дизайн квартири під назвою «Сучасний дайджест» був створений з урахуванням головних побажань замовника. Саме на його вимогу в рамках певного бюджету нашим дизайнерам потрібно було створити максимально комфортний і ергономічний інтер'єр. Їм це вдалося, як не можна краще! Даний інтер'єр сміливо можна назвати спокійною і навіть одомашнений формою мінімалізму, який виражений в простих лініях і стриманості. Адже в такому інтер'єрі кожна річ має своє місце, що досить практично для житла з невеликою площею.

З метою візуального збільшення простору і створення комфорту в зоні вітальні, їдальні, кухні та коридору був виконаний частковий демонтаж перегородок. Завдяки такому варіанту вийшло одночасно створити єдиний простір, а також зберегти зональність. Квартира була доволі теплою і затишною. Особливий настрій задає не зовсім звичне, але вельми оригінальне панно - художній розпис, виконаний в техніці «акварель». Для візуального розширення простору були використані великі дзеркала, які змогли надати кімнаті особливого шарму і легкості.

Кожен з представлених дизайнерами варіантів продуманий до дрібниць, як в колірній гамі, як і розташуванні меблів. Таким чином, можна сміливо сказати, що всі варіанти дизайну гармонійні, грамотні, сучасні, «крокують в ногу з часом». У невеликій квартирі є зона відпочинку і перегляду телевізора, обідня зона і кухня. Також, на кухні передбачена невелика барна стійка, розташована біля вікна, що дозволяє пити ранкову каву і насолоджуватися прекрасним видом з вікна.

Ефектне поєднання натурального дерева з різноманітними структурами і яскравими колірними акцентами створюють візуальну привабливість. В інтер'єрі прості і приємні аксесуари, які не мають нічого спільного з помпезністю. Такий варіант дозволяє досягти максимальної домашньої теплоти. Саме в такій вітальні хочеться бути завжди, так як буквально один поворот ключа в замковій щілині переносить тебе в світ щастя, домашнього затишку і позитиву. Адже не дарма кажуть, що саме вдома людина відпочиває душею.

Інтер'єр в суміщеному санвузлі також вельми грамотно продуманий. Найголовнішою тут є невелика ванна, в якій можна чудово розслабитися після важкого трудового дня. Для зберігання речей передбачена невелика тумба під умивальником, а для просушування рушників встановлена ​​сушка для рушників.

Освітленню в квартирі дизайнери приділили особливу увагу. У квартирі передбачено, як загальне світло, що дозволяє освітлити всю вітальню, так і підсвічування окремих зон в квартирі. Таким чином, можна відпочивати або готувати, не турбуючи своїх домочадців.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!