КВАРТИРА 60 КВ.М РІВНОВАГА

Створити комфортний сучасний інтер'єр для двох цілком легко навіть на невеликій площі. Для створення єдиного гармонійного простору дизайнери демонтували стіни, які відділяли коридор з кухнею від вітальні. Задіяний також і балкон, з якого була створена комфортна лаунж-зона для відпочинку.

Цікавим елементом вітальні виступає декорована стіна в зоні відпочинку, що відокремлює її від кухні. Сама ж кухня відкрита і, незважаючи на невеликі розміри цілком комфортна. А все, тому що в ній грамотно продумано розташування робочих зон і їх освітлення. Обідня зона невеликого розміру, але її цілком достатньо для двох членів сім'ї.

В цілому дизайн інтер'єру вельми лаконічний з переважанням геометричних конструкцій і форм. Витримана єдина кольорова гамма на вибір замовника в світлих тонах з кольоровим акцентом. Саме колір марсала дозволяє додати інтер'єру відчуття завершеного дизайну. Безперечно, можливий підбір і альтернативних варіантів кольорів.

Спальна кімната - це своєрідне продовження дизайну квартири, так як абсолютно не відрізняється від загальної концепції. Завдяки оригінальній декоративній перегородці в спальній виділено дві зони: робоча і для сну. Таким чином, вийшов невеликий, але при цьому затишний кабінет на два робочих місця, що дуже актуально в сучасному світі. Та й тепер поки один член сім'ї відпочиває, другий - може сміливо працювати, не турбуючи. Звертаємо увагу, що можливий вибір альтернативних варіантів розташування робочих столів в імпровізованому кабінеті.

Щодо санвузла, то його площа була розширена за рахунок коридору. Тепер у ванній кімнаті є все необхідне: комфортна душова кабіна, вбиральня і зона пральні. Візуально розширити розміри приміщення дозволяє і декоративне оздоблення стін спеціальною штукатуркою з перламутровими вкрапленнями, а також скляна перегородка для душової кабінки.

За рахунок своєрідного принта (фотодруку), нанесеного на розсувну систему шафи вдалося створити дуже динамічну приходжу.

Тепер можна сміливо сказати, що навіть на невеликій площі цілком реально створити повноцінні зони для прийому їжі, відпочинку і релаксації, перегляду телевізора, вбиральні, ванної, кухні та сну. При цьому, в кожній із зон можна вільно і з комфортом проводити своє дозвілля. Дизайнери при оформленні інтер'єру в максимальній кількості використовували поверхні зі скла, металу і дзеркал, що дозволяють візуально розширити простір. До того ж, саме за рахунок таких поверхонь, вдалося створити лаконічний, стильний дизайн з максимальною кількістю світла. Однак, найголовніше, що такий інтер'єр повністю відповідає очікуванням клієнта.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!