КВАРТИРА 53КВ.М НЕОКЛАССИКА

Стилістика інтер'єру була зумовлена ​​вибором замовника - витончена, повітряна неокласика. Цей інтер'єр можна воістину назвати успішним! З першої зустрічі з клієнтом і до здачі дизайн проекту ми бачили палаючі очі замовника, бажання жити в своїй мрії, адже інтер'єр - це відображення особистості замовника, а не реалізація амбіцій дизайнера. Якщо під час спілкування відбувається обмін енергією, коли душа горить, хочеться творити - це запорука успішного дизайн проекту, як сталося в роботі над створенням цього проекту. Інтер'єр вийшов повітряним і легким, хоча була використана тепла пісочна гамма. У вітальні цікава декоративна ажурна стеля з гіпсової ліпнини. Квартира однокімнатна, тому розташували два дивана, як спальне місце і другий невеликий диван для релаксу та відпочинку в денний час доби. Використання різноманітних сценаріїв освітлення дозволяє створити неповторну атмосферу в кожному куточку квартири, починаючи з холу і вхідних дверей. Інтер'єр вийшов ергономічним, практичним, максимально функціональним, поза сумнівами, тут буде зручно і приємно жити молодій успішний сім'ї.

Максимально практичний дизайн інтер'єру однокімнатної квартири дозволяє зробити кожне приміщення комфортним і функціональним. Дана робота студії втілює в собі поєднання вишуканого стилю і ергономіки, кожна деталь добре продумана і використовується найбільш ефективно. Створення повітряної і легкої неокласики забезпечується за рахунок використання теплої піскової колірної гами. Такі відтінки присутні в предметах меблів і елементах декору, в оформленні стін, підлоги і стелі.

Вигідно використовуючи площу невеликої квартири, дизайнери студії передбачили розташування в кімнаті двох диванів, один з яких є спальним місцем, а другий використовується для комфортного денного відпочинку. Неповторною родзинкою дизайну вітальні вважається створення декоративної ажурної стелі з гіпсовою ліпниною, яка ідеально підкреслює загальний стиль. Величезна увага приділена якісному освітленню кімнат, в зв'язку з цим застосовуються оригінальні бра і люстри, а також яскраві світильники на стелю. В результаті приміщення насичені великою кількістю світла, в квартирі постійно присутня позитивна атмосфера.

Всі меблі, встановлені ​​в невеликій квартирі, обрані з урахуванням раціонального використання площі. Компактні м'які дивани, столи і стільці виготовлені з вишуканими формами, колірні виконання дозволяють кожному предмету меблів гармонійно поєднуватися із загальним інтер'єром. На особливу увагу заслуговують елегантні штори, що ідеально підкреслюють обраний стиль. Стіни декоровані привабливими картинами, які не займають багато місця. Інші елементи декору також зручно розставлені в приміщеннях і не захаращують простір.

Особливості сучасного планування кухні створюють сприятливі умови для організації повноцінних функціональних зон. В даному дизайні квартири використаний відповідний набір кухонних меблів, що забезпечує зручну і плідну роботу. Всі необхідні прилади легко вбудовуються в меблеві конструкції, тому приміщення виглядає просторішим і акуратним. Неокласичний дизайн інтер'єру квартири постійно спонукає до приємного проведення часу, допомагає добре відпочити після напруженого дня. Ті хто знаходяться в приміщеннях відчувають себе спокійно і вільно, в вітальні, на кухні і в інших частинах квартири створені всі необхідні умови для комфортного проживання.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!