КВАРТИРА 53 КВ.М МИСТЕЦТВО БАЛАНСА

Дизайн інтер'єру «Мистецтво балансу» був розроблений спеціально для молодої сімейної пари без дітей. Квартира знаходитися в будинку-новобудові, який розташований в житловій частині міста, недалеко від його центру. В даному районі безліч дерев, тому будинок потопає в зелені. Цікавим елементом квартири виступають великі вікна, які пропускають велику кількість світла. Адже завдяки великим вікнам значно простіше оформити інтер'єр, так як досягти максимального освітлення можна за рахунок природного джерела світла.

При виборі дизайнерського рішення молоді та енергійні володарі квартири віддали перевагу стилю мінімалізм. Житловий простір оформили у вигляді студії. Вітальню і кухню візуально розділила між собою наскрізна барна стійка. Не залишили без уваги дизайнери і обідню зону. Вона представлена ​​столом-трансформером, який встановлений поряд. Стіл при необхідності можна розкласти до великого обіднього. Таким чином, молода пара зможе завжди оперативно підготувати місце для прийому друзів.

Кухню дизайнери оформили досить просто і лаконічно. Кухонний фартух поєднується з кольором дивана. Варто зазначити, що клієнту дизайнери запропонували кілька колірних рішень оформлення вітальні з кухнею.

Спальна кімната також ретельно продумана, тому і відрізняється комфортом і говорить про тонкий смак своїх власників. Головним елементом декору виступає узголів'я стіни над ліжком. Представлені варіанти колірних рішень цілком стримані і не відволікають увагу, тому тут гарантовано можна буде розслабитися після важкого трудового дня.

Не забули дизайнери приділити увагу і робочому кабінету, який вийшов досить світлим і затишним. Акцентами виступають цікаві картини, які надають образу завершеності. В одному з варіантів дизайну кабінету акцент зроблений на декоративну стіну, яка дозволяє візуально розширити кімнату і домогтися максимум світла в ній.

Ванна кімната, поєднана з санвузлом, що робить її досить просторою і максимально комфортною. Тут є ванна, де можна розслабитися після насиченого трудового дня. Важливо і те, що в кімнаті є не тільки загальне освітлення, але і підсвічування дзеркала. Даний факт дозволяє доглядати за собою з максимальним комфортом.

В цілому інтер'єр вийшов досить елегантним і індивідуальним. В оформленні квартири дизайнери використовували останні тренди інтер'єру. Необхідно відзначити, що для оформлення квартири господарям було запропоновано на вибір кілька дизайнерських рішень по кожній кімнаті окремо. Таким чином, їм вдалося підібрати той інтер'єр, який би максимально відповідав їх вимогам, побажанням і способу життя.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!