КВАРТИРА 104КВ.М. THE PRODIGY

Ідеальна гармонія в кожній деталі - ось що таке дизайн інтер'єру "The Prodigy". Тут кожна річ, предмет меблів або аксесуар на своєму місці і на іншому він просто не може бути. Все чітко, логічно і послідовно, при цьому десь більш яскраво, десь - більш витончено, а десь - майже футуристично.

"The Prodigy" як воно є, або що таке справжнє диво від досвідчених дизайнерів. Молода сім'я, для якої створювався цей проект складається з трьох осіб, кожному члену сім'ї необхідно було спроектувати свій комфортний простір. Площа квартири дозволила без шкоди поекспериментувати з формами, стилем і кольором. Планування квартири було з самого початку нестандартним, з круглими колонами і недосконалою формою кімнат.

Дизайнери спланували вільний простір, що вилилося в щось нове за змістом, не характерне для якогось одного стилю, який ближче охарактеризувати, як еклектика, футуризм, з елементами поп-арту. Багато деталей в цьому інтер'єрі дійсно ексклюзивні. Інтер'єр воістину яскравий і динамічний. Велика кількість дзеркальних поверхонь, вставки з дзеркал в кімнатах, коридорі, дзеркальна тема продовжується в ванні, за рахунок чого приміщення візуально стає значно більше. Цей інтер'єр з замовниками живе в одному ритмі, підтримує їх життєвий стиль. Адже не кожен замовник погодиться на таке рішення.

Узголів'я стіни в спальні обіграно композицією з вбудованих LED профілів, таке ж рішення на стелі в дитячій кімнаті.

Представлений дизайн квартири - гармонійний тандем декількох стилів і напрямків. Тут знайшлося місце класиці, однак загальна концепція близька сучасним стилям - легким, простим і доступним кожному.

Основна ідея, що представляє дизайн інтер'єру, це свобода простору незалежно від кольору. Не секрет, що бажаючи підкреслити площу, варто використовувати світлі відтінки. У цьому випадку все трохи чарівно: дизайнери інтер'єру вибрали для оформлення 50 відтінків сірого, спокійний білий, десь - прозоро-шоколадний або вдалий відтінок фіолетового. Вони показали, що і для великої, і малої площі можна використовувати глибокі насичені тони, які додадуть квартирі привабливості і глибини. Тільки яскраві точки уваги у вигляді червоного або бордо, в деяких варіантах - жовтого - кажуть про динаміку, швидкість та рух вперед тих, хто тут живе.

Цікаві рішення втілені в функціональних зонах. Спальне місце підлітка в квартирі - це просто "точка", що відрізняється наявністю ліжка. Так само обіграно і робочий простір: його гармонійно вписано в загальну нотку, однак не виділяється з неї.

Кухонна зона оформляється кількома варіантами, в залежності від площі квартири. Практичність, функціональність і необхідність - ось "ті", хто живуть на кухні. Вбудована техніка непомітна і незамінна одночасно там, де живуть люди, спрямовані вперед і не бачать перешкод на своєму шляху.

Дизайн інтер'єру квартири лаконічний і стриманий, але є винятки з правил. І це - предмети меблів нестандартної форми, аксесуари, а також елементи освітлення. Ось тут дизайнери використовували свою фантазійність і креативність з тим, щоб квартира стала живою, яскравою, нестандартною. Такий, як і її господарі!

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!