БУДИНОК 280 КВ.М. МАГІЯ СІРОГО

Ексклюзивний дизайн проект будинку 280 кв.м. для молодої пари в Харкові. Колірна гамма і всі елементи відрізняються оригінальним дизайном, найвищою мірою сучасним характером, здатним дивувати і задавати модні тенденції. Завдяки творчій спілці дизайнерів студії Profi Рибалка Ольги і Попової Ніни проект вийшов досить унікальним. Головним побажанням замовників було створити затишний атмосферний інтер'єр будинку в темно-сірих тонах. Так народилася концепція створення інтер'єру з різноманітними відтінками сірого кольору, де використовувалися б максимально натуральні матеріали: дерево, камінь, бетон і штукатурка на натуральній основі. «Серцем» будинку є камін. Фасадна частина каміна облицьована натуральним каменем (сланцем). Цей масивний арт-об'єкт став центром композиції, а всі інші елементи його доповнюють.

Оформлення житла в благородних сірих тонах - модная тенденція. Такий дизайн інтер'єру немов дихає спокоєм, благородством і чистотою. При плануванні зроблена ставка на великий простір, де мінімалістичний стиль може бути продемонстрований в повній мірі. Відкинемо зайві деталі - тут ніщо не заважає перебувати в гармонії і спокої. Солідний і навіть трохи монументальний відтінок темно-графітового легко перетікає в прозоре срібло, щоб наповнити увесь простір неймовірною елегантністю.

Не дарма сірий колір називають «новим бежевим», оскільки він практичний, лаконічний і красивий. Завдяки вишуканому поєднанню різних текстур - від натурального дерева і шкіри до важкого текстилю в природних тонах - створюється домашній затишок. Монохромний дизайн інтер'єру будинку вдало розбавляють дзеркальні і глянцеві поверхні стін. Строгість основного тону бездоганно гармонує з вкрапленнями зеленого, білого і бежевого, в результаті чого приміщення стає теплим і по-домашньому обжитим.

При загальній витриманості проектування інтер'єру будинку направлено, в першу чергу, на високу функціональність. Візуально привертає увагу неординарне використання робочого місця, яке плавно переходить у вітальню для відпочинку або вирішення питань в більш розслабленій атмосфері. Підвісні стелажі і вбудовані шафи-купе дозволяють зберегти простір в архітектурній стрункості. Підкорює своїми розмірами і вдало вписана гардеробна кімната.

Радимо звернути увагу на спальню, в якій неокласичний стиль при стриманій колірній підкреслений ефектним освітленням. Обрамлення стін і стелі розслабляє, а відображення точкових світильників розширюють межі кімнати до космічних розмірів. Варто зауважити, що такий варіант чудово прикрасить навіть невеликий інтер'єр заміського будинку з використанням мінімальних меблевих рішень.

Безсумнівний шарм додає вдале включення акцентних панно та акуратних столиків для пари чашок кави. Каскадне стельове світло вигідно відтіняє текстуровану штукатурку, показуючи рельєфні елементи у всій красі. Наявність практичних матеріалів і структур відмінно підійде для дизайну інтер'єру котеджу, де акцент робиться на комфорт, простоту і порядок.

Замовники прийняли проект без правок.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!