БУДИНОК 240КВ.М ГАРМОНІЯ

Замовники цього проекту шанувальники теплого і затишною середовища проживання, приходячи додому і переступивши поріг будинку, хотіли б зануритися не в креативно-динамічний, а в розслаблюючий, гармонійний простір. Тому для оформлення цього будинку був обраний урочистий і графічний стиль Ар Деко. Цей стиль визначив і характер колірного рішення, і вибір оздоблювальних матеріалів. Цей проект побудований на класичному каркасі, з ухилом в Ар Деко. Панорамні вікна і колористична палітра дозволили наповнити житловий простір світлом, а оригінальні авторські рішення - зробити його максимально зручним і елегантним. Тема Ар Деко обіграна в інтер'єрі з великим смаком і тактом.

У цьому інтер'єрі прекрасно поєднується вишуканість відтінків, фактур і строгість ліній меблів, предметів декору. Завдяки цьому дизайн будинку наповнений свободою, повітрям, легким сяйвом. Дизайнери вибрали для обстановки тільки функціональні меблі, що створюють відмінні зручності для відпочинку, приємного неспішного спілкування. Ніяких зайвих предметів, що "крадуть" простір. Основним акцентом затишних спалень стають місткі і комфортні ліжка, розташовані в центрі кімнат. Атмосферу відпочинку підкреслюють килими на підлозі, освітлення. У таких спальнях легко відчути самоту і захист від будь-яких проблем. Кожна з них має свій дизайн інтер'єру, але вони всі об'єднані м'якою колірною гамою, однією концепцією затишного відпочинку. Тому загальний дизайн інтер'єру будинку виглядає гармонійним і цілісним.

Оскільки дизайнери використовували в обстановці будинку невелику кількість меблів, особливо виразно виглядають на загальному тлі предмети декору, нестандартні світильники, інтер'єрний текстиль. Світильники підкреслюють стиль кімнати, її колірне рішення, вони є додатковою прикрасою простору завдяки оригінальному вигляду. Крім центральних люстр використовуються і інші види освітлювальних приладів, що дозволяє змінювати не просто висвітлення кімнати, але і її настрій, атмосферу.

Проектування інтер'єру будинку «Гармонія» розглядалося в декількох стильових напрямках. Якщо базовою основою стала класика, то стиль Ар Деко повинен був зробити її більш емоційною, живою, сучасною. В обстановці кімнат можна помітити чимало елементів, які вносять нотку артистичності та гламуру. Це і великі круглі пуфи, і високі підлогові вази, вишукані драпірування штор. Багато світлих відтінків, дзеркал, завдяки чому не відчувається суворе обмеження простору, обстановка наповнюється сяйвом. На тлі світлих стін прекрасно виділяються картини і фотографії, які також роблять дизайн інтер'єру будинку більш артистичним і цікавим. Картини висять в спальнях, вітальні, в інших куточках будинку. Але якщо такий прийом декорування можна вважати класичним, то великі постери в ванних кімнатах - це вже креативне рішення, досить вдале.

Такий інтер'єр, лаконічний і витончений одночасно, подарує найкращі умови для спокійного і гармонійного життя.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!