ДІМ 200 КВ.М. КОМФОРТ В КВАДРАТІ

Чого можна очікувати від житла молодої енергійного людини, яка відвідала безліч країн і познайомилася з різними культурами? В першу чергу, комфортності та максимальної натуральності. Дизайн інтер'єру будинку виконаний в сучасно лаконічному стилі, де гармонійно поєднуються ноти лофт і еко-дизайну. Основною концепцією інтер'єру виступають натуральні матеріали і спокійні кольори, що дозволяють розслабитися в своєму затишному будинку після важких робочих буднів, возз'єднавшись з природою і досягнувши максимальної гармонії.

Центром будинку виступає комфортна вітальня з натуральним каміном. Її фішкою виступає океанічний акваріум з екзотичними рибками, який візуально відокремлює вхід в будинок і сходи, що ведуть на другий поверх. Сходи будинку передбачають безліч ящиків, що дозволяє все тримати під рукою.

Особливим побажанням клієнта було створення ексклюзивної барної кімнати, стиль якої кардинально б відрізнявся від загальної концепції інтер'єру будинку. Таким чином і виникла надзвичайно стильна кімната для проведення вечорів в дружній компанії. Гармонійне поєднання дерева і матових димчастих поверхонь робить барну кімнату одночасно теплою, затишною і цілком респектабельною.

У будинку є окрема кухня для приготування їжі. Простора спальна кімната на мансарді, витримана в теплих тонах і говорить про те, що її володар сильна і незалежна людина. На мансарді також є комфортний робочий кабінет, дизайн інтер'єру якого вельми витриманий і одночасно гармонійно поєднується із загальною концепцією будинку. Ванна і санвузол розділені. Обидві кімнати досить просторі і світлі. Цікавим елементом ванної кімнати виступає масивна фіто стіна з живими рослинами.

Варто відзначити, що все освітлення будинку досить грамотно продумано. У кожній кімнаті передбачене рівномірне загальне світло і зональне освітлення, що вельми зручно!

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!