ДИЗАЙН КВАРТИРИ "SWEET HOME"

Квартира ідеально підходить для тих, хто мріє знайти в своєму будинку спокій, тепло, затишок і максимальну захищеність від негараздів. Наші дизайнери інтер'єру працювали саме в цьому напрямку, прагнучи створити функціональний і естетичний житловий простір без витіюватості і складної хитромудрості. У ньому багато повітря, немає дратівливих кислотних фарб і численних дрібних деталей декору, тому атмосфера розташовує до роздумів, творчості і розміреного плину життя.

Дизайн інтер'єру кухні життєстверджуючий і позитивний завдяки яскравим вкрапленням помаранчевих елементів, які роблять її сонячною і теплою в будь-яку погоду. Більш консервативної альтернативою стане обробка в пастельних тонах, що вносить в ауру кімнати нотки м'якості і ніжності. А ось 3D-фотошпалери з панорамними видами світових мегаполісів дозволять відчути себе жителем великого столичного міста. Санвузли обладнані максимально практично, з використанням кожного сантиметра корисної площі і радують погляд грамотними і красивими стилістичними розробками.

Любителям далеких подорожей можна віддати перевагу досить оригінальному варіанту оформлення спальні з використанням бірюзових деталей різного ступеня насиченості. Спадаючі важкі штори кольору морської води Карибів, м'яке покривало їм в тон, а також декор відтінку екрю з плавними об'ємними лініями біля ліжка створюють відчуття перебування в каюті круїзного лайнера, що забезпечує мрійникам політ фантазії.

Вітальню по праву можна назвати серцем квартири - пульсуючим і живим, що закутує млістю і елегантністю. Її площа здається набагато більш об'ємною завдяки дзеркальній поверхні вбудованої шафи. В унісон з нею грає скляний журнальний столик і прозорі полички для різних дрібниць над телевізором. У загальний дизайн квартири гармонійно вписується стильний декор: концептуальні картини, кімнатне озеленення, вази простих форм. Що стосується текстилю, то його присутність в просторі мінімальна і дуже лаконічна, що проглядається в римських шторах на кухні і класичному обрамленні вікон в інших кімнатах. Втім, відсутність ламбрекенов, численних рюш і розкішних фалд можна сміливо вважати перевагою, що повністю відповідає стилістиці житла.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!