ДИЗАЙН КВАРТИРИ "СМАРТ КВАРТИРА"

Як створити з невеликої квартири справжній шедевр? Проявивши фантазію та творчий підхід, цілком реально зробити простір естетичним, функціональним і стильним! Ця смарт квартира неначе спеціально призначена для активної молодої людини, життя якої протікає поза стінами будинку, але при цьому є місцем, де вона зможе максимально відпочити і тілом, і душею! Дизайн інтер'єру являє собою ідеальний симбіоз практичності і елегантності.

Нестандартним, але дуже правильним і раціональним можна вважати рішення дизайнерів інтер'єру зробити єдину кімнату повноцінною спальнею, де центрове місце займає зручне ліжко. Обробку стін можна вибрати на свій розсуд - або в прохолодних вишуканих тонах, що забезпечують візуальний релакс, або в теплій колірній гамі, що створює відчуття огортанням ніжністю. Крім основного освітлення тут передбачена і оригінальна підсвітка, яка наповнює атмосферу м'якістю і розкішшю. Класичні штори, легкий тюль і якісний текстиль в консервативній колірній гамі повністю відповідають чоловічому духу будинку.

Стиль і концепція кухні перебувають у повній гармонії з дизайном квартири в цілому. Тут панує мінімалізм, який так подобається представникам сильної половини людства. Гладкі фасади простих форм, прямокутна барна стійка, високі компактні стільці, відсутність непотрібних дрібниць забезпечують легкість, органічність і відчуття чистоти і акуратності у всьому. Акцент в квартирі зроблений на освітленні, крім основного світла є світильники нестандартних форм і конфігурацій, які привносять в загальну картину особливий шарм.

Для того, щоб забезпечити простір у ванній кімнаті, замість звичної ванни обладнана душова кабіна. Це дозволяє розмістити там пральну машину і всі необхідні для цього приміщення інтер'єрні штучки. Що стосується обробки, то і в даному випадку є вибір: або монохромний інтер'єр, приємний для очей, або гармонійні комбінації з декількох кольорів, яким віддають перевагу переконані індивідуалісти.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!