ДИЗАЙН КВАРТИРИ "ПРОСТІР СВІТЛА І ЛЮБОВІ"

У дизайні інтер'єру з романтичною назвою "Простір Світла і Любові" відображені смаки любителів просторих приміщень і вишуканим декору. Основна мета при розробці та реалізації проекту полягала в переплануванні квартири, результатом якого стало значне збільшення корисної площі. Таким чином, з'явилися велика вітальня-студія, комфортна спальня і затишна лаунж-зона для відпочинку. Коридор, вітальня, кухня і спальня об'єднані в одне ціле, що дозволяє в повній мірі відчути переваги розширеного житлового простору. Важливою особливістю є установка панорамних вікон в лаундж-зоні, завдяки чому приміщення наповнюється великою кількістю природного світла.

Використання біло-перламутрової колірної гами з розстановкою яскравих акцентів робить дизайн квартири оригінальним і неповторним. Незвичайні форми предметів меблів і елементів декору додають інтер'єру особливої ​​ексклюзивності. Грамотне розміщення освітлювальних приладів створює гарний настрій у будь-який час дня. Кожна деталь відмінно поєднується із загальним інтер'єром, сприяє підтримці комфортної і радісної атмосфери.

В оформленні підлоги, стелі і стін використані м'які колірні відтінки, що викликають відчуття легкості і свіжості. Оздоблювальні роботи виконані із застосуванням високоякісних матеріалів, що зберігають первинний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Професійні дизайнери інтер'єру, що працюють в студії, прекрасно зрозуміли поставлене завдання і виконали проект на найвищому рівні. Раціональне розміщення диванів, крісел, шаф і полиць допомагає вигідно користуватися збільшеним простором і відчувати себе досить вільно в порівняно невеликій квартирі.

Даний варіант дизайну являє собою гармонійне поєднання розкоші і лаконічності. Відомий блиск ефективно доповнюється стриманістю і функціональністю. Кожна складова інтер'єру чітко виконує відведену їй роль, тому в оформленні приміщення відсутні зайві і непотрібні деталі.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!