ДИЗАЙН КВАРТИРИ "ЗА СВОЄЮ ФОРМУЛОЮ"

Квартира «За своєю формулою» - це гармонійний житловий простір для людей з нестандартним світовідчуттям, які намагаються в звичне існування вносити яскраві інтригуючі аспекти. Дизайн інтер'єру заслуговує найвищої оцінки в плані створення авторами емоційно здорової і позитивної атмосфери. Тут комфортно, приємно і душевно, як господарям, так і їх гостям!

На особливу увагу заслуговує інтер'єр вітальні, яка умовно поділена на зони для пасивного і активного відпочинку. Остання є до того ж органічним продовженням кухні. Тут можна не тільки обідати, насолоджуватися чаюванням і балаканиною з друзями, але ще і в лічені хвилини переобладнати її в робочий кабінет! Яскравими деталями, які привносять в загальну концепцію житла особливий колорит, виступають фрагменти у вигляді каскаду зелені, біокаміна, дерев'яної дровниці, обробці з натурального сланцю. Ми, як дизайнери інтер'єру постаралися додати картині цілісність і завершеність і, слід зауважити, у нас це легко вийшло!

А ось в спальні панує вишукана класика - поєднання чорного і білого, чіткі прямі лінії, консервативний антураж, багате оформлення вікон без складних конструкцій і витіюватості. Фішкою можна вважати глянцеві фасади меблів і деталі оздоблення стін, які візуально розширюють простір і роблять кімнату елегантною і респектабельною. Аналогічним чином оброблена і кухня - в ній все функціонально і практично, але це саме те, чого так потребує сучасна людина!

Зате дитяча являє собою справжній райський сад з його свіжими фарбами і жвавістю! З першого погляду може здатися, що вона йде врозріз з дизайном квартири в цілому, але це не так. Весняна палітра цього куточка будинку створює настрій всім його домочадцям - це відтінки зеленої трави і чистого неба. Декор у вигляді дерев, хмар, квітів виглядає ніжно і ненав'язливо, і напевно викличе захоплення у юної мешканки кімнати.

Антураж санвузлів розроблений у відповідності з інтер'єром квартири. Тут кожен сантиметр задіяний на благо її мешканців, в невелику ванну кімнату дизайнерам вдалося зручно і функціонально розмістити і душову кабіну, і ванну. Все залежить від уподобань членів вашої родини! Є достатньо місця і для зберігання всіляких дрібниць для особистого туалету.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!