ДИЗАЙН КВАРТИРИ "ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ"

Інтер'єр квартири «Оптимальне рішення» розроблений нами для справжніх сибаритів, які звикли оточувати себе зручністю і красою! На 67 квадратних метрах площі ми змогли розмістити абсолютно все для нормального існування невеликої родини - тут знайдеться місце і для усамітнення, і для прийому гостей, і для творчості, і для сімейних посиденьок. Розбивка житла на зони допомогла нам поєднати в ньому масу корисних речей і надати йому справді європейський шарм.

Інтер'єр вітальні вражає досить незвичайним симбіозом зони відпочинку і робочого кабінету. Причому виглядає це нестандартне рішення настільки органічно і естетично, що припаде до смаку навіть дуже вимогливому обивателю. Використання в кімнаті ґратчастих дерев'яних перегородок привносить в її атмосферу нюанс витонченості і індивідуальності. Глянцева прямокутна стеля в світлих тонах візуально розширює простір, надаючи йому фантастичну невагомість. Цьому сприяє і грамотно обладнане освітлення з використанням точкових світильників. Декор в вітальні дуже лаконічний, що робить його ще більш привабливим і яскравим.

Дизайн інтер'єру спальні нагадує за своїм кольоровим рішенням ванільний капучіно з повітряною апетитною пінкою - та ж ніжність і вишуканість! Вбудована шафа для білизни практично зливається зі стінами, створюючи з ними єдине ціле - це додає загальної концепції бездоганного зовнішнього вигляду! Простота форм дозволяє насолоджуватися грою світла і м'якими переливами відтінків. Заключним штрихом інтер'єру виступає класично оформлене вікно.

Кухня символізує собою вогнище сучасних людей, що ведуть активний спосіб життя. Її простір продумано нами до дрібниць, тому кожен сантиметр використаний дуже практично і при цьому вона гармонійно поєднується з дизайном квартири в цілому. А ось санвузол налаштовує на те, щоб віддаватися повноцінному релаксу після насиченого трудового дня. Його колірна гамма, що нагадує теплі відтінки східних спецій, приємна для очей і огортає розкішшю.

Дитяча кімната досить простора, тому в ній легко розмістяться двоє малюків або підлітків. Ми, як дизайнери інтер'єру, пропонуємо кілька варіантів її оформлення, тому не важко вибрати саме те, від чого прийде в захват молодше покоління родини і гідно оцінить старше.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!