ДИЗАЙН КВАРТИРИ "НЕЗВИЧАЙНІ ЕФЕКТИ"

Дизайн квартири припаде до душі сучасному сибарита, що цінує зручність і прагне до естетики у всіх сферах свого життя. Завдяки квінтесенції елегантного хай-тека, стриманої розкоші і креативних дизайнерських екзерсисів, вона вся наповнена світлом, повітрям і комфортом.

Використання в обробці глянцевих і дзеркальних елементів візуально розширює простір, створюючи ілюзію фантастичної нескінченності. У нього гармонійно вписуються оригінальні дизайнерські люстри, які висвітлюють кожен куточок житла. Відсутність монументальних перегородок між кухнею та вітальнею сприяє до творчості і спілкування, а компактна барна стійка налаштовує як до приємної дружньої бесіди з друзями, так і до романтичного побачення. На зручному м'якому дивані добре коротати вечір перед телевізором з чашкою чаю і улюбленими ласощами. Кухня надзвичайно функціональна і містка, в її численних шафах легко розміститься вся побутове обладнання. Консервативну колірну гамму обробки злегка оживляє контрастний текстиль і невибагливий декор.

Дизайн інтер'єру спальні теж дуже лаконічний, а колірні поєднання розмитих прохолодних відтінків створюють в кімнаті атмосферу розслабленості і спокою. Дзеркальна поверхня від підлоги до стелі не тільки робить кімнату об'ємною, але і надає їй загадковість і затишок. Класичні штори органічно вписуються в стилістичний задум дизайнерів інтер'єру і, при необхідності, забезпечують приємну напівтемряву. Завершальним штрихом вдало підібраної концепції виступає м'який килим з довгим ворсом.

Санвузли, завдяки світлій обробці стін і стелі, виглядають дуже вишукано, а контрастні фрагменти привносять туди особливий колорит. Ці приміщення не важко утримувати в ідеальному порядку через відсутність непотрібних інтер'єрних дрібниць і зайвих деталей - все просто і ергономічно! Обсяги та конфігурація сантехніки забезпечують своїм власникам максимальну зручність.

Всі меблі в квартирі виконані в єдиному стилі і заворожують своїми чіткими лініями, місткістю і естетичним оформленням панелей. Житло в повній мірі відповідає своїй назві і таїть в кожному своєму куточку якусь приємну несподіванку або сюрприз!

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!