ДИЗАЙН КВАРТИРИ "ЧОЛОВІЧИЙ ПРОСТІР"

Яким має бути житло молодого успішного чоловіка? Комфортним, елегантним і функціональним! Саме цими критеріями ми керувалися, створюючи інтер'єр квартири «Чоловічий простір». У ній є абсолютно все для того, щоб молода людина могла відпочити, зустрітися з коханою дівчиною, організувати вечірку і просто спокійно і якісно жити!

Вітальня відокремлена від спальної зони легкої перегородкою, яку при бажанні можна зрушити в сторону, забезпечивши себе об'ємом і легкістю. Вона виконана з прозорого матеріалу, завдяки чому кімната завжди наповнена достатньою кількістю природного світла. Інтер'єр вітальні досить консервативний, але при цьому не позбавлений індивідуальності - чарівності йому надають вбудовані шафи з відкритими полицями незвичайної конфігурації, ніші з авторськими світильниками, об'ємне вікно з фіранками в класичному стилі.

Дизайн інтер'єру спальної зони розроблений з урахуванням потреб молодого чоловіка в повноцінному релаксі і приємних романтичних зустрічах. Тут знайшлося достатньо місця для просторого двоспального ліжка і містких тумб. Особливу увагу ми приділили освітленню, як основному, так і зональному, щ створює інтимну атмосферу і налаштовує на грайливий лад. Молодим людям з творчим початком напевно припадуть до смаку сюрреалістичні картини, освіжаючі обстановку і розбавляють своїми яскравими контрастами монохромність обробки.

Кухня являє собою рай для сучасного чоловіка - все дуже лаконічно, практично і функціонально, без зайвих дрібниць і нав'язливих деталей. Оживляє загальну картину оригінальний декор в обідній зоні, що налаштовує до спокійної бесіді з приятелем або насолоди їжею в самоті. Дизайн інтер'єру робочої зони представлений в стилі мінімалізм - чіткі прямі лінії фасадів, консервативна колірна гамма, точкові світильники, розташовані в певному порядку. Ми представили кілька варіантів оформлення кухні, з яких можна вибрати на свій смак затишну теплу або елегантну холодну колірну палітру.

Санвузол дуже компактний, але легко вміщує в себе простору ванну, пральну машину, унітаз і ящики для банного приладдя. Дане приміщення може бути виконано в світлій колірній палітрі або в яскравих контрастах в стилі хай-тек, все залежить від смакових уподобань майбутнього власника!

В цілому дизайн квартири відрізняється дивовижною органічністю і розташовує до приємного і невибагливого проведення часу.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!