ДИЗАЙН КВАРТИРИ БАРСЕЛОНА

Одним з популярних і невід'ємних матеріалів, використовуваних при облаштуванні комфортного життя, як в архітектурі, так і в дизайнерських напрямках виступає дерево. Саме воно розкриває безмежні можливості для реалізації творчих ідей, за рахунок своєї оригінальної подачі і різноманітних варіантів обробки. Загальною концепцією інтер'єру даної квартири виступає «будинок в Барселоні», а все тому що замовниця проживає ось уже багато років в Іспанії. Свою ж квартиру в Харкові вона бачить виключно в такому ж стильовому напрямку.

Якщо говорити про архітектурні особливості цього житла, то тут виступають дерев'яні балки. Їх спеціально зістарили за допомогою особливих технологій. Всі приміщення квартири, включаючи приватні зони спальню і ванну кімнати мають свій особливий характер і атмосферу. Кожен елемент в даному інтер'єрі створює ілюзію постарених матеріалів, тому створюється такий собі брутальний вигляд. Варто відзначити, що господиня квартири є колекціонером вінтажних меблів і її використовували для оформлення інтер'єру.

Вітальня простора і світла, максимально сприяє відпочинку. Кухня в квартирі сполучена з коридором, що дозволило візуально розширити простір. Правда, варто відзначити, що якась перегородка існує, і вона представлена ​​невеликим затишним диваном і барною стійкою.

Спальна кімната дуже тепла. Тут Ви знайдете оригінальну шафу для зберігання гардероба господині і м'які подушки на вікнах. Цікавим елемонтом кімнати виступає декоративна стіна біля ліжка. Дизайнери також запропонували власниці квартири кілька варіантів декору цієї стіни: повісити колаж з фотографій або улюблену картину.

Ванна кімната вузька і довга, але в ній є вікно, що дозволяє зробити її максимально світлою і теплою. Оригінальний умивальник на дерев'яній тумбі, етажерка і візуально представлена ​​душова кабіна.

Особливу увагу дизайнери приділили дитячій кімнаті, яка створена спеціально для справжніх юних чоловіків. Двох'ярусне ліжко, спортивна стінка, мати і комфортне робоче місце на двох. Одним словом, все що потрібно для хлопчаків.

В цілому інтер'єр вабить своєю грубуватістю, але зберігається затишок і комфорт. Варто відзначити, що в деталях інтер'єру дуже багато дуже незвичайних елементів. Наприклад, в спальній кімнаті замість звичних приліжкових тумб Ви побачите скриню і коробки, а на стінах в квартирі, зустрічаються нестандартні елементи декору. Ключові кольори інтер'єру теплі - колір шампанського, яскравий синій. Їх поєднання ретельно продумано і підібрано.

Будинок вирує емоціями, але й налаштовує до комфортного відпочинку. Дизайнерам вдалося створити максимально комфортний простір, в якому можна відпочити і душею, і тілом.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!