ДИЗАЙН КВАРТИРИ 70 КВ.М "GREEN TOWN"

Квартира, наповнена щастям і теплом? Це зовсім не з області фантастики, дизайнерам інтер'єру вдалося створити саме таке житло для молодої сім'ї з маленькою дочкою! Все тут дихає природністю, затишком і гармонією, простір функціональний і елегантний, атмосфера спонукає до спілкування і відпочинку. Колоритною особливістю цього будинку виступають обов'язкові деталі різних відтінків зеленого в кожній кімнаті, що надає йому яскраво виражену індивідуальність.

Житловий простір як ніби розділений на дві частини - це зона для дорослих і маленький затишний куточок для дівчинки. Невелика вітальня плавно переходить в кухню і розділена легкою напівпрозорою перегородкою зі спальнею батьків. При необхідності, останню можна повністю ізолювати за допомогою щільних штор. Дизайн квартири з першого погляду підкорює своєю невибагливістю і невловимим зачаруванням. Скрізь переважають світлі відтінки, що візуально розширює простір і наповнює його повітрям. Дуже пікантно виглядає поєднання глянцевих поверхонь кухонного гарнітура і цегляної кладки на стінах, а невеликі фрагменти кольору весняної зелені створюють відчуття свіжості і чистоти.

Яскравим акцентом в спальні батьків виступають дзеркальні вставки біля ліжка і оригінальні світильники. Вони абсолютно перетворюють невелике приміщення, вносячи в нього нюанс грайливості і кокетства. Суміщений санвузол настільки грамотно спроектований, що без проблем включає в себе не тільки всі необхідні складові, але ще пральну машину, закриті шафи для білизни, відкриті полички для дрібниць і декору.

Серцем цього теплого будинку можна з повним правом назвати дитячу кімнату. Дизайн інтер'єру в цій частині квартири розроблявся з особливою ретельністю і любов'ю. Крім звичного спального місця і робочої зони, тут є милий дівочий альков з м'якою частиною та численними подушками. Він візуально виділений невагомим прозорим тюлем і схожий на будуар східної принцеси. М'який килим ніжного салатового кольору нагадує шовкову траву.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!