ДИЗАЙН БУДИНКУ "ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ"

Оригінальний стиль, відповідно до якого виконаний дизайн інтер'єру будинку, ідеально підходить для молодої сім'ї з дитиною. У просторих приміщеннях встановлені меблі з сучасними формами, кожен предмет декору добре продуманий і створює неповторне відчуття легкості. Велика кількість освітлювальних приладів забезпечує якісне освітлення, завдяки цьому підкреслюється кожна деталь інтер'єру. В процесі обробки приміщень використані м'які світлі тони, які візуально розширюють простір.

Професійне декорування будинку, виконане фахівцями студії дизайну, дозволило ефективно облаштувати кожну окрему зону. Приміщення мають свої індивідуальні особливості, вражаючі великою кількістю світла і компактним розташуванням меблів. У спальній зоні все продумано до дрібниць, надзвичайно комфортна обстановка спонукає до приємного відпочинку. Стіни приміщень обладнані зручними настінними полками, на яких розміщуються фотографії та інші предмети. У просторому кабінеті встановлена висока містка шафа відкритого типу, м'який диван і досить великий стіл для плідної роботи.

Особливу увагу варто звернути на ефективне облаштування санвузлів, в яких є все необхідне для повноцінної функціональності. У будинку також встановлено ​​надійні сходи, які добре освітлюється за допомогою настінних світильників. Даний напрямок дизайну квартири відрізняється стриманістю і лаконічністю, тому в інтер'єрі немає нічого зайвого. У всіх кімнатах спокійна атмосфера, яка сприяє приємному проведенню часу членів сім'ї.

Працюючи над проектом, досвідчені дизайнери інтер'єру користувалися високоякісними оздоблювальними матеріалами, використовували сучасні модні тенденції в оформленні кімнат. У дизайні використано багато скляних поверхонь, завдяки чому створюється відчуття легкості і свіжості. Всі предмети інтер'єру зручно обслуговуються, зберігають високу якість і залишаються привабливими протягом тривалого часу.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!