ДИЗАЙН БУДИНКУ "ЧИСТА ЛІНІЯ"

Місце, де буде щасливий, спокійний і умиротворений кожен член дружної родини! Саме цим девізом керувалися майстра, коли проектували інтер'єр будинку "Чиста лінія". Всі кімнати загального користування наповнені стриманою елегантністю і візуальним теплом, а будь-який камерний куточок особистого простору є справжнім авторським шедевром. Виходячи з цього, можна з упевненістю стверджувати, що стилісти прекрасно впоралися з поставленим завданням і забезпечили замовникам гармонійний житловий простір!

У просторій вітальні буде приємно проводити затишні вечори, адже для всіх близьких і рідних тут знайдеться місце. Релаксуючи на зручних м'якими частинах, добре мріяти, милуючись танцюючими язичками полум'я в каміні, а тихий діалог можна вести на кріслах біля вікна з видом в сад. Стильна скляна перегородка між кухнею та вітальнею дозволяє завжди тримати в полі зору дорогих серцю людей. Дизайн інтер'єру будинку являє собою щось середнє між завжди актуальною класикою і лаконічним мінімалізмом.

Прямокутна витягнута в довжину кухня грамотно обладнана місткою і функціональною робочою частиною, паралельно якій стоїть обідній стіл, що повторює контури приміщення. Завдяки цьому креативному рішенню за ним під час щоденної трапези легко розміщуються всі домочадці. До кухні примикає невелика їдальня, призначена для знакових сімейних торжеств і традиційних недільних обідів.

На особливу увагу заслуговують спальні членів сім'ї, дизайн інтер'єру яких вражає своїм індивідуальним стилем з цікавим елементом у вигляді будь-якого авторського рішення. Всі вони виконані в темній, розслаблюючій кольоровій гамі - елегантному графитовому і благородному індиго. Домінантою в них виступає оригінальний декор на стінах, а також використання незвичайних світильників, люстр і бра. Штори і тюль мають класичну концепцію, тому легко стають органічною складовою такого яскравого дизайну будинку. Глянцеву поверхню вбудованих шаф візуально збільшує розмір кімнат і привносить в атмосферу ненав'язливий нюанс легкості.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!