ДИЗАЙН БУДИНКУ "ANGELICA"

Виконуючи проектування інтер'єру будинку, дизайнер, за рахунок нестандартного планування, постарався зробити внутрішній простір просторим. Перебуваючи в квартирі, відчувається особлива легкість і простір. Нестачі в житловій площі немає не тільки в передпокої з величезним дзеркальним полотном, але і в інших кімнатах і побутових приміщеннях дворівневої квартири.

Приглушені відтінки коричневого є основною темою при оформленні декору інтер'єру квартири. Особливу увагу заслуговує оздоблення підлоги паркетною дошкою, забезпечуючи дизайну інтер'єру будинку необхідний затишок.

Простора вітальня оснащена містким м'яким куточком і їдальнею для прийому численних гостей. Оббивка м'якого куточка за бажанням клієнта може мати один з двох варіантів: червоний з чорними подушками, коричневий з бежевими подушками. Французьке вікно забезпечує величезну кількість природного світла, наповнюючи вітальню легкістю і свободою сприйняття простору.

Вдалим рішенням для спальної кімнати є практичний поділ житлового простору стіновою перегородкою. З одного боку перегородка виступає декором ліжка, з іншого боку - зонує приміщення під жіночий будуар.

Створюючи дизайн інтер'єру ванної кімнати, декоратор наповнив простір молочним кольором для візуального збільшення простору. Дане рішення дозволяє доповнити майбутнім власникам апартаментів доповнити обстановку різними кольоровими аксесуарами і декоративними елементами.

Їдальня практично зонована на місце для приготування їжі і для її прийому. Величезний функціональний гарнітур на всю стіну вміщує велику кількість кухонного приладдя. Для господині виділено додаткове місце для приготування їжі у вигляді столу з вбудованими шафами. Оформлення віконної стіни їдальні може бути виконано в бірюзовому кольорі для додавання грайливості обстановці приміщення.

"Фішкою" апартаментів є кімната відпочинку з домашнім кінотеатром. Дизайнер підійшов до питання облаштування та оформлення приміщення концептуально. Комфортабельний диван дозволяє легко розміститися всім членам сім'ї. Проектор та екран на всю стіну не дадуть втратити не одного нюансу у фільмі. Кольорові варіанти інтер'єру дозвільної кімнати: синій або темно-бузковий.

Торкаючись загального дизайну будинку, слід зазначити вишукане оформлення стель. Для додання неординарності використані багаторівневі декоративні форми з безліччю точкових світильників.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!