ІНТЕР'ЄР СМАРТ КВАРТИРИ 42КВ.М. ВОРОБЙОВИ ГОРИ

Інтер'єр повністю відповідає внутрішньому світу мешканців цієї квартири. Квартира має дивовижну атмосферу, яку відчуваєш із порога.

Смарт-квартири диктують моду максимального використання простору по вертикалі. Дивовижним чином, у невеликих квартирах з'являються повноцінні зони. Вони настільки функціональні, що можуть замінити цілі кімнати. Наша дизайн-студія Харкова розробила ергономічний проект компактної смарт-квартири, де кожному з чотирьох членів сім'ї знайшлося своє улюблене місце.

Сучасний інтер'єр для проживання у улюбленому місті з двома дітьми у двоярусній смарт квартирі. Незважаючи на невеликі габаритні розміри квартири, дизайнери мали масштабну творчу роботу: зібрати під загальним знаменником сучасний вигляд з новими інтер'єрними тенденціями, а також повністю перепланувати простір. Результатом стала функціональна кухня-вітальня, з безліччю місць для зберігання, зручний передпокій, спальне місце та фантазійна дитяча на другому поверсі. Сходи зайняли центральне місце в композиції інтер'єру і заграли природною красою натуральної обробки. Небагато дизайнерської магії та повітряне граціозне приміщення залите світлом та затишком.

Головна філософія, яку диктує цей сучасний дизайн квартири, полягає у збереженні сімейних цінностей. Не у кожній квартирі на кухні знайдеться місце для повноцінної обідньої групи. А тут вдалося розмістити комфортний стіл та чотири стільці. Збирати разом усю сім'ю за столом може улюблене шоу чи фільм – адже тут вдало вписався настінний телевізор.

Цей інтер'єр квартири відрізняється особливим затишком за рахунок достатку текстилю. Незважаючи на маленький метраж, знайшлося тут місце для килима на підлозі. Його поєднання з м'яким куточком створює імітацію спальної зони. Щільний текстиль замість дверей в імпровізованій дитячій кімнаті суттєво заощадив місце. Адже дверна коробка завжди важка і потужна, що недоречно в цьому випадку.

Загалом дизайн інтер'єру створений з акцентами на комфортних предметах меблів та естетично привабливих обробках. Переважання дерев'яної текстури лише посилює відчуття сімейного тепла та спокою. Всі дерев'яні об'єкти грамотно зібрані докупи і виступають як стильний гармонійний ансамбль. Дерево в цьому будинку всюди - від сходів до кухонного фартуха.

Натуральність обробки дозволила уникнути техногенності простору. Адже багато смарт-квартир оформлені в стилях лофт або хай-тек, що робить їх відчуженими та незатишними. ЗД-шпалери у вигляді акварельних мальовничих краєвидів також додали почуття захищеності та природності простору. За рахунок грамотно продуманих деталей навіть у такій маленькій квартирі панує особлива домашня атмосфера.

Ще одне продумане рішення – це численні місця складування речей. У дитячій є свої персональні шафи, внизу передбачено систему зберігання під сходами. Є окремі місткі модулі для кухонної техніки, посуду. При цьому не складається враження, що квартира представлена ​​у вигляді суцільних глухих шаф.

Якщо вас цікавить сучасний і грамотно спланований дизайн інтер'єру квартири в Харкові, подібно до цього проекту, наші фахівці готові реалізувати будь-які ваші задуми.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!