ІНТЕР'ЄР КВАРТИРИ 67КВ.М. ЖК МЕТРОПОЛІС М. КИЇВ

Вся справа – у деталях. Це дизайн-правило добре на практиці підтверджує цей дизайн інтер'єру. Дивно, як правильно розставлені акценти дозволили навіть за стриманої пастельної гами створити максимально елегантний та затишний простір.

Насправді подібний інтер'єр квартири вважається одним із найскладніших у реалізації. У розпорядженні дизайнерів є мінімум інструментів. У цьому просторі відсутні нестандартні текстури, немає багатої колірної палітри, хитромудрих форм меблів, але фінальний результат вражає своєю багатогранністю та функціональністю.

Квартира виконана в елегантній та лаконічній стилістиці, яка дуже близька до мінімалізму, але має харизму. Завдяки поєднанню раціонального та функціонального, текстур та фактур, інтер'єр вийшов спокійний за характером та затишний, яким і має бути сучасний комфортний будинок. Головною ідеєю інтер'єру стало створення ненав'язливого простору, за основу взято білий колір, відтінки сірого, блакитного та зелені. Кожна кімната – це бажання, в результаті кожна кімната совє обличчя і свій колір. Кожна людина, створюючи затишок у своєму будинку, хоче, щоб його інтер'єр був особливим і підкреслював його індивідуальність. За допомогою дизайнерів нашої студії будь-які побажання, будь-яка дизайнерська задумка може бути реалізована красиво, функціонально та зручно.

Приглушені пастельні відтінки головний тренд сучасного дизайну останніх років. Саме вони створюють бажане відчуття респектабельності, глибини. Пастельна естетика завжди виглядає благородно та дорого. Особливо, якщо дизайн квартири рясніє різноманітністю фактур. У цьому просторі знайшлося місце текстильним обіднім стільцям, м'якій відпочинковій зоні з інтер'єрними подушками, багатошаровому віконному текстилю.

Ще одна перевага проекту – без захаращеного простору. Всі зони грамотно поєднуються, ергономічні, з мінімумом предметів меблів. Але при цьому зі своєю багатофункціональністю та здатністю до трансформацій. У приміщенні відчувається легкість та домінування природного освітлення. Продумана система освітлювальних приладів: численні джерела світла дозволяють додатково зонувати квартиру і розділяти на куточки різного призначення.

Наша дизайн-студія Харкова змогла домогтися, щоб у кожної кімнати в будинку з'явився свій характер. У них переважає персональна колірна палітра та представлений мінімальний базовий набір меблів та декору. За рахунок такого рішення вдалося уникнути відчуття тісноти та дискомфорту.

Акцент на ненав'язливих відтінках та природних текстурах створив дуже гармонійний простір квартири. Кожна її зона зручна та максимально практична з погляду експлуатація. Візуально компактна кухня насправді відрізняється дуже місткою системою зберігання кухонних предметів та гаджетів. Знайшлося гідне місце і для головних помічників – вбудованої побутової техніки. Все в цій квартирі підпорядковане зручності та функціональності.

Наша компанія виконає дизайн інтер'єру квартири в Харкові будь-якої складності та стилістики. Ми розробляємо оптимальні рішення з огляду на переваги господарів будинку.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!