ДИЗАЙН КВАРТИРИ "КВАРТИРА 62 КВ.М. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МІНІМАЛІЗМ"

Мінімалізм залишається незмінним трендом у сучасному дизайні. Це вибір практичних та сучасних людей, які цінують в особистому просторі багатофункціональність, чіткість ліній та ергономічність предметів меблів.

Цей строгий дизайн квартири був розроблений для цілеспрямованого власника-чоловіка. Встигнувши пожити та попрацювати в Європі, він як ніхто інший цінує якість, комфорт та раціональні дизайн-ідеї. Тому дизайн інтер'єру квартири у Харкові спочатку був розроблений за принципом "нічого зайвого". Дивлячись на цю бездоганну монохромність, легко здогадатися, що у цьому просторі живе саме чоловік.

Сам замовник проживав кілька років у Європі та звик до функціональності, комфорту, якості та лаконічності в інтер'єрі. Стилістична перевага – чорно-білий мінімалізм, без яскравих акцентів, з геометрично правильними формами. Було прийнято рішення об'єднати коридор, вітальню та кухонні зони, тим самим подарувавши замовнику кілька квадратних метрів. Вільний простір розробили без зайвих елементів, щоб більше підкреслити темний колір і простір, використовуючи мінімум меблів. В основі дизайнерського рішення – сувора чистота, графічність ліній та раціональність. Дизайнери та замовник одразу досягли порозуміння. Вловивши характер і внутрішній світ замовника, дизайнери відразу запропонували два ефектні та нестандартні варіанти з ідеями дизайну квартири. Істинний професіоналізм та майстерність дизайнерів у тому, щоб правильно почути побажання клієнта та створити гармонійний простір саме для нього, з його характером.

Незважаючи на те, що темний колір домінує у всій квартирі, житло від цього лише виграло. У ньому немає відчуття замкненого та тісного простору. Навпаки, елегантна чорно-біла палітра дала відчуття розкоші та респектабельності. Досягти бажаного завдання вдалося завдяки використанню складних текстур. Цей інтер'єр квартири – вдала демонстрація, наскільки важливою є чистота простору та бездоганність форм.

Меблювання квартири вибрано за таким же принципом: лише функціональні та якісні предмети. Кожен з яких виконує своє пряме призначення і позбавлений надмірностей. Компактність та простота меблів навіть дозволили організувати окреме робоче місце поблизу з кухнею та зоною відпочинку. Воно настільки ненав'язливе, що ледве помітне гостям житла.

Відмова від центрального освітлення також зіграла свою важливу роль у розставленні акцентів. Простір вдало вдалося зонувати завдяки настінним бра, техногенним лаконічним люстрам, настінним кільцям-декором з ефектом підсвічування. У цьому інтер'єрі створена зручна система регулювання освітлення. Двошаровий віконний текстиль дозволяє максимально проникати природному освітленню вдень, але при цьому темні щільні штори створюють бажаний комфорт увечері.

Цей дизайн інтер'єру передбачив усі зручності: повноцінну спальню, робочий кухонний простір, містку обідню групу та м'який куточок у імітованій вітальні. Наша дизайн студія Харкова повністю реалізувала головну вимогу замовника: поєднати абсолютний мінімалізм із максимальним комфортом.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!