ДИЗАЙН ПРОЕКТ І 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ІНТЕР'ЄРА ПІЦЕРІЇ "КОРОЛІВСЬКА ПІЦА" У М. ХАРКІВ

Реалізація проекту Дизайн піцерії "Королівська піца" 2022 року.

Оформлення громадських інтер'єрів завжди нелегке завдання для дизайнерів. Адже у разі розробки проекту для квартири або заміського будинку беруться до уваги побажання окремо взятої сім'ї. А ось дизайн інтер'єру піцерії потребує чіткого розуміння головних трендів. Важливо вловити, яка атмосфера буде максимально близькою та зрозумілою для відвідувачів. Також наша студія дизайну у Харкові намагається через інтер'єр візуалізувати філософію самого закладу.

Текстура, технологічна простота та правильний підбір матеріалів стали ключовими факторами для реалізації задуманого. Дизайнери запропонували симбіоз лофта з мінімалізмом. У дизайні інтер'єру переважають метал та дерево. Eco-friendly матеріали користуються сьогодні особливим попитом. Навіть ресторани швидкого харчування вдосконалять свої меню на користь здоровіших та корисних інгредієнтів. Дизайн інтер'єру кафе чітко продемонстрував бажання закладу знайти баланс між життям у великому місті та пошуком затишних місць для релаксу. Приміщення з переважанням дерева та металу – вдале поєднання сучасності та природної гармонії.

Атмосфера цього закладу ідеальна для сімейного відпочинку, зустрічі з близькими друзями та романтичних побачень. Ніякого буйства фарб і химерного декору. Така легкість радує око і на якийсь момент дає можливість забути про міську суєту, рутину. Реалізовуючи сучасні ідеї дизайну кафе, було зроблено вибір на користь мінімалізму та екологічності. Всі деталі тут успішно продумані і зібрані докупи: гратчаста дерев'яна стеля, наявність рослин в інтер'єрі, стільниці і жалюзі з дерева.

Незважаючи на невелику площу, вдалося компактно розмістити достатню кількість місць. Всі зони для відпочинку ергономічні та дають бажане відчуття комфорту. Цей дизайн проект піцерії демонструє, як громадське місце може перетворитися на неспішний куточок відпочинку.

Посадкові місця грамотно продумані у своїй функціональності. Містка кутова зона – для великої компанії. Тут можна провести день народження, посиденьки з колегами та друзями, зустріч родичів. Місця біля вікна – для людей із активною життєвою позицією. Цю зони вибирають любителі швидко поїсти, поєднуючи з можливістю попрацювати за ноутбуком. Віддалені місця з компактним диванчиком - улюблене місце закоханих пар. Наша команда подбала про те, щоб у піцерії знайшлося комфортне місце для кожного відвідувача без винятку.

Наша дизайн-студія виконує проекти ресторанів та кафе з можливістю 3D візуалізації інтер'єру. Клієнт зможе у деталях побачити, як виглядатиме внутрішній простір майбутнього закладу.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!