ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ АПАРТАМЕНТІВ У М. БУДВА ЧОРНОГРІЯ

Плануючи дизайн квартири під здачу в оренду, необхідно вирішити складне завдання. З одного боку, нерухомість передбачає перспективу заробітку, а отже – має бути виконана у строго обмеженому бюджеті. З іншого, важливо подбати про багатофункціональність та комфорт житла. Наша дизайн-студія Харкова прийняла вдале рішення, зробивши ставку на канонах Провансу. Цей стиль дозволяє за допомогою недорогого декору та інтер'єрного текстилю відтворити надзвичайно затишну атмосферу.

Основна концепція цього інтер'єру - створення комфортного простору, а також домашньої атмосфери для відпочинку на березі моря. Основний посил – передати стан відпочинку та затишку, щоб відпочиваючі туристи захотіли повертатися в ці апартаменти знову і знову. У дизайні використовувалися елементи Провансу та сучасної класики. Вони ідеально підходять для відображення концепту такого житла. Завдяки професійній роботі дизайнерів інтер'єр вийшов дуже витончений і стильний.

Цей дизайн інтер'єру відрізняється від шаблонних рішень, які застосовуються при проектуванні житла під здачу в оренду. Як правило, такі апартаменти мають мінімум меблювання та більше схожі на необжиті готельні номери. Чого не скажеш, дивлячись на інтер'єр квартири у Будві. Тут панує затишок, почуття сімейності. Навіть перебуваючи в іншій країні, гості почуваються тут як удома.

У просторі цієї квартири задіяні базові дизайн-прийоми, притаманні стилю Прованс. Це багато інтер'єрних тканин: багатошаровість віконного текстилю, зручні посадкові подушки на стільцях, м'яка зона і спальне місце. Впізнається стиль і в елегантній пастельній гамі – ліловому, м'ятному та бірюзовому відтінках. Тут використаний ніжний зелений колір, який асоціюється з теплими сезонами року та релаксом.

Що дозволило додати оригінальності інтер'єру? Звісно ж, вдалий мікс із ідеями класичного стилю. Прованс гармонійно поєднуємо з фальш-каміном, ліпними рамками на стінах, масивними білими обідніми стільцями з дерева. Впізнається віяння класики і в простих, лаконічних лініях меблів.

Особливу роль в приміщенні зіграла присутність дзеркальних вставок. Незважаючи на невеликий метраж квартири, вона виглядає світлою та просторою. Дзеркальні полотна додають стінам глибини.

Варто відзначити, що інтер'єр апартаментів вийшов дуже зручним і функціональним. Наявність повноцінної кухонної зони та обідньої групи дозволяє харчуватися на відпочинку домашньою їжею. Диван – не тільки м'який куточок для відпочинку, але й спальне місце. Тому до апартаментів можна заселятися всією сім'єю.

Якщо вас цікавить сучасний та якісний дизайн інтер'єру квартири в Харкові чи будь-якому іншому місті, наша компанія врахує усі ваші побажання. Ми завжди наголошуємо на затишній обстановці у поєднанні з естетично привабливим інтер'єром.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!