ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДИЗАЙНУ АПАРТАМЕНТІВ 22КВ.М. М. БУДВА ЧОРНОГОРІЯ

Простір у стилі Прованс – одне з найуспішніших дизайн-рішень. Це безпрограшний варіант, який за допомогою простих прийомів дозволяє досягти особливої ​​атмосфери. Інтер'єр квартири, виконаний у канонах цього стилю, завжди дуже чуттєвий, затишний та душевний. Ідеальне місце для сімейного відпочинку або релаксу насамоті.

Апартаменти для відпочинку на березі Адріатики поряд із парковою зоною. Сучасний, комфортний та дивовижний. Грамотний розподіл простору дозволяє комфортно вмістити 4 особи. Ексклюзивний авторський почерк відчувається з першого погляду. Спокій та затишок сучасні і водночас відповідають Провансу, який формувався роками. Реалізація цього об'єкта була завершена за 3 тижні у повному обсязі без відхилень від проекту.

Свою головну роль у цьому проекті відіграла бездоганна пастельна гама. Класичний Прованс більш яскравий і надає перевагу активному використанню бірюзи, смарагдового кольору. Але наша дизайн студія Харкова вирішила внести авторські корективи та зробити апартаменти спокійнішого характеру. Ідея виявилася настільки вдалою, що цей дизайн квартири викликає захоплення у всіх членів сім'ї без винятку.

Незважаючи на досить малий метраж, дизайн інтер'єру вражає своєю багатофункціональністю. Загалом на 22 квадратних метрах знайшлося місце для організації повноцінних зон. Тут місткий м'який куточок, здатний до трансформацій та можливості перестановки. Є затишна сімейна обідня група та компактна робоча зона для приготування їжі. Кухонний фартух підтримує загальну колірну гаму, але привносить у простір відчуття динаміки.

Велика кількість інтер'єрного текстилю – теж на кшталт Провансу. Це найпростіший і найшвидший спосіб створити відчуття комфорту в будинку. Численні подушки на диванах та обідніх стільцях, багатошаровий віконний текстиль – все це налаштовує на хвилю спокою та умиротворення. Атмосфера в апартаментах надзвичайно підтримує настрій екстер'єру. Тут віє неспішним відпочинком біля моря, сонячним теплом та спокоєм.

Невеликий простір - не привід відмовлятися від розкішних прийомів у декоруванні. Стіни елегантно окреслені багетними рамками, світлові акценти розставляє серія світильників-бра. Великі картини на стінах дуже доречні, завдяки чому простір здається більш функціональним.

Наявність дзеркальних вставок на стіні зіграли свою ключову роль - візуально розширили приміщення і додали йому більше світла, гарних відблисків. А кухонний білий фасад підтримав ідею створення світлого, об'ємного простору.

Наша команда дизайнерів завжди уважна вимогам замовників. Ми враховуємо потреби кожного члена сім'ї та створюємо сучасні, ергономічні проекти. Ми реалізуємо дизайн інтер'єру квартири в Харкові, а також реалізуємо ідеї для оформлення апартаментів у будь-якому куточку світу.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!