ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ "СХІДНА КАЗКА"

Головне кредо нашої дизайн студії - довіра і загальний тандем. Дуже важливо йти з замовником не поруч, а разом - до його мрії. Це дуже важливий і вирішальний для нас фактор.

Цей об'єкт для прекрасної сімейної молодої пари, які звернулися до нас, для того, що б кардинально спроектувати житловий простір, не так, «як у всіх».

Квартира вийшла шикарна, одягнена у вишукану класику з фантазійними нотками Сходу.

Загальна площа кухні і вітальні постала в гармонійній рівновазі відкритого простору і затишним місцем для усамітнення, завдяки приєднанню площі лоджії до кімнаті, подарувавши господарям і їх гостям затишний і дуже особистий куточок з панорамними вікнами.

Дизайн спальні наповнений передчуттям таємниці. Солодкі мрії, застиглі в кришталевих підвісках люстр, мерехтлива декоративна штукатурка на стінах, дзеркала - мерехтять і надають кімнаті вишуканість. М'яке узголів'я вносить елегантність в інтер'єр спальні.

Одна з основних особливостей цього інтер'єру - це блиск, золоті елементи, ліпнина, колони, об'ємність, гра форм за рахунок дзеркальних поверхонь. Дзеркальна тема бере свій початок з холу, і логічно продовжується по всій квартирі, що надає їй солідний глянець, в поєднанні з дорогими декоративними елементами, виглядає, як переливи дорогоцінних каменів, граючи гранями і висвітлюючи простір, не гірше освітлювальних приладів.

Особливу увагу приділено організації дитячої кімнати для маленької донечки. Всі меблі і численні деталі в інтер'єрі - зроблені за індивідуальними ескізами дизайнерів.

Інтер'єр вийшов теплим, затишним, пронизаний любов'ю і наповнений емоціями.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!