ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ "ЕНЕРГІЯ МІСТА"

Двадцять перший поверх, художній вигляд з вікон на лісопаркову смугу міста - ця квартира простір мрії і щасливого життя для молодого хлопця. Двох кімнатна квартира розташована в новому житловому комплексі, який побудований в зеленому екологічному районі м.Харкова.

Інтер'єр створений на одному диханні, легкий, «розумний», лаконічний і затишний одночасно. Такий стиль і через 10 років буде радувати свого власника, тому що якісні оздоблювальні матеріали, дорогі практичні меблі і простір персонального самовираження ніколи не виходять з моди і не набридають. Інтер'єр квартири в Харкові в якій хочеться жити!

Позитив, молодість, сучасність - саме ці слова передають характер цього інтер'єру. Легкість і динаміка відчуваються в квартирі з перших кроків. Кольорове рішення досить не зазвичай і виконано в світлих бежевих тонах з красивим жовтим акцентом. Мінімум деталей, максиму стилю - таке творче об'єднання можливе завдяки копіткій роботі дизайнерів професіоналів, і тонкому дизайнерському смаку авторів проекту.

Наші дизайнери спланували дизайн квартири так, щоб вона була максимально зручною і практичною для молодого хлопця, так як тут він приймає своїх гостей, займається улюбленою справою, а також просто відпочиває після напруженого дня. Саме правильно розставлені акценти оживляють простір, роблять його затишним, багатофункціональним, сучасним і красивим.

Дизайн інтер'єру квартири молодого власника повинен відображати його життєвий настрій. Дизайнери врахували всі побажання нашого клієнта у своїй роботі. Перш за все, це багато вільного простору, функціональність і комфорт. Дизайнери студії Profi не стали використовувати багато декору і примітивних прикрас, зараз це не в моді. Дизайн квартири відмінно виглядає без надмірностей. Саме тому інтер'єр квартири для нашого замовника був виконаний в мінімалізмі з великою кількістю світла і властивою багатофункціональністю. Наші фахівці встановили зручне ліжко-трансформер, розсувні системи зберігання, куди можна покласти речі і невеликі приліжкові тумбочки. Це дійсно сучасний дизайн інтер'єру квартири в Харкові, в якому реально хочеться жити і творити!

Що стосується колірного вираження, то наші фахівці ефектно поєднували класичний бежевий і яскравий жовтий колір. Бежевий, сам по собі, нейтральний колір. Це символ спокою і безпеки, але потрібен невеликий контраст, для якого відмінно підходить жовтий, уособлюючи сонце. Обидва кольори мають чудове поєднання і відмінно доповнюють один одного.

Таким чином, наші дизайнери створили легку, невимушену обстановку приміщення в світлих тонах. Дизайн студія Харкова втілює в реальність всі бажання наших дорогих клієнтів. Для нас немає нічого неможливого.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!