ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ 55 КВ.М ONE DREAM

Цей інтер'єр - проза життя для молодої сучасної сім'ї. Власники квартири в курсі останніх трендів і їм до душі сучасні тенденції, відкрите планування, дерев'яні поверхні, елементи лофту. Спільну мову замовники і автори проекту знайшли швидко, затвердили з першого ескізу варіант візуалізації. Всі пропозиції були прийняті відразу і в процесі роботи не змінювалися. Завдяки такому порозумінню квартира вийшла ненудною, витриманою в єдиному стилі і комфортною.

Спочатку це був простір з довгим вузьким коридором, після перепланування квартира придбала більш зручний і функціональний вид. Вибору колірної гами приділено особливу увагу: в квартирі переважають світлі м'які кольори акцент на приглушений синій колір. Особлива роль відведена освітлювальним приладам, їх розташування сформувало гармонійний образ квартири. Багато елементів декору і дизайну в цій квартирі розроблені індивідуально, наприклад стіна в узголів'я ліжка в спальні. Вона зроблена з шпонованих панелей за ескізами дизайнера. У квартирі переважає мінімалізм, з деякими елементами лофт. Тут багато важких тканин і обробки під дерево. Інтер'єр вийшов досить солідний, немов автомобіль преміум класу.

Основа цього дизайну - легкість. Насичений синій не тільки асоціюється з хвилями і небокраєм, а й вносить в інтер'єр квартири нотки спокою і розміреності. Він дозволяє розставити акценти там, де це необхідно. Дизайн квартири розроблений для любителів приглушених відтінків в поєднанні з натуральними компонентами, такими, як дерево. Замовники, в свою чергу, чітко позначили свої переваги, що дозволило розкрити всю глибину моря в невеликому приміщенні.

Головна кімната представляє дві зони, розділені акцентної стіною. У зоні відпочинку - вітальні - на значній частині простору розташувався диван. З першого погляду він може видатися масивним, однак, дерев'яні елементи компенсують значні розміри і призводять обстановку до балансу. Світло зіграло важливу роль при розробці проекту. Простір вийшов світлим, що візуально зробило його більше.

Кухня обставлена ​​з дотриманням деяких пріоритетів: компактність, практичність, зручність. Дизайнерам вдалося втілити в життя ці побажання за допомогою двокольорового гарнітура і його кутового розташування. Техніка гармонійно вписується в шафу і не приносить проблем при використанні. В обідню зону, яка розташовується в тій же частині кімнати, що і кухня, був поміщений невеликий світлий стіл і пара зручних стільців на тонких ніжках. Така розстановка не навантажує простір і не відволікає від деталей.

У спальні знаходять своє місце не тільки сині, але і кавові відтінки. Вони доповнюють один одного і створюють розслаблюючу обстановку. Ліжко займає, як і належить, центральне місце в кімнаті. За допомогою текстилю різних відтінків вдалося розбавити переважання білого кольору навколо спального місця. Дизайнерські меблі - невід'ємна частина цієї композиції. Нестандартні приліжкові столики і цікавий декор, безсумнівно, змушують поглянути на інтер'єр квартири по-новому.

Ванна кімната оснащена всім необхідним на замовлення клієнтів. Кутова ванна - джакузі, поєднана з тропічним душем, надихає на процес прийняття водних процедур в абсолютному комфорті.

В цілому, квартира вийшла точно такою, якою її представляли замовники. Кожна кімната передає особливий, але завжди позитивний, настрій.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!