ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ 53КВ.М. АТМОСФЕРНА ЕКЛЕКТИКА

Як поєднати стильний сучасний дизайн, з нотками ар-деко і домашню атмосферу? Цей проект для молодої дівчини - саме про це. Ключовим завданням для дизайнерів було створення легкості, чистоти ліній, ненав'язливості форм. За рахунок поєднання дерева, декоративних поверхонь, колірної гами, інтер'єр виглядає теплим, затишним і в той же час респектабельним. У приміщенні спальні панує повна атмосфера гармонії, функціонального затишку і жіночності. Грамотно продумане освітлення в кожній кімнаті - все світильники доречні і абсолютно органічні кожен в своєму інтер'єрі. При створенні дизайну цієї квартири віддавалася перевага духу мінімалізму, проте, при цьому ми сміливо використовували елементи ар-деко, строго враховуючи всі побажання замовниці. В результаті вміле змішання стилів підкреслює цілісність єдиного проекту.

Мріяли побачити гармонійне злиття абсолютно різних за змістом стилів? Такий дизайн інтер'єру прямо перед вами. Строгий і зухвалий ар-деко в поєднанні з сучасністю і домашнім затишком. Здавалося б, що у них може бути спільного? Однак, дизайнери вибрали все найкраще і розробили одну унікальну композицію.

Вітальня - джерело світла і елегантності. Теплий м'який диван дозволить запросити на вечерю своїх рідних і друзів. А крісло послужить додатковим місцем під час затишних вечорів. Колір в цій кімнаті - переважно зелений - освіжає і позбавляє простір від «похмурого» настрою. Атмосфера летюча і легка - ідеально підходить для молодої дівчини. Освітлення малює геометричні фігури на стелях і стінах. Такі правильні візерунки збирають всі елементи інтер'єру в цільну картину, завдяки ідентичним чітким лініям в меблях і на настінному покритті.

Спальня - епіцентр жіночності і краси. Велике ліжко і містка гардеробна шафа - мрія всіх дівчаток. В інтер'єрі цієї квартири мрія була виконана. Дзеркальні вставки візуально витягли кімнату і внесли в неї свою родзинку. Спальня вийшла оригінальною і зручною, що дуже важливо для замовниці. Відмінний варіант для тих, хто віддає перевагу спокійним вечорам гучним вечіркам і з особливістю цінує свій особистий простір

Кухонна зона має незвичайне виконання. Від неї віє ароматами домашньої випічки в сукупності з удосконаленими рецептами. Простора кухня є яскравим акцентом в дизайні даної квартири, але не перетягує всю увагу на себе. Вбудована техніка дозволить легко створювати кулінарні шедеври, адже робочих поверхонь точно вистачить для приготування всіляких страв. Дизайнери не забули і про обідній столик, який був поставлений в центрі разом з м'якими стільцями, для доповнення гарнітура і обстановки в цілому.

Ванна кімната проста і лаконічна у виконанні. Яскраві елементи в поєднанні зі світлими не створюють зайвого навантаження на приміщення. При цьому, в розташованих на стінах ящиках, можна вмістити все необхідне.

Дизайнери подбали про те, щоб всі побажання замовниці були втілені в життя, і квартира придбала свій власний стиль.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!