ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ 38 КВ.М GRAY APARTMENT

Головна особливість цього інтер'єру - переплетення строгих ліній, м'якого світлого текстилю, шпонованих панелей, поєднання фактурних стін і матових поверхонь, які дуже гармонійно вписалися в простір. Планувальне рішення відображає ідею open space - відкритий перетікаючий простір, межі якого досить умовні. У колористиці переважає сіра кольорова гамма, білі тони, розбавлені вкрапленнями квітів. Щоб не перевантажувати такий легкий і повітряний простір габаритними меблями, всі меблі вбудовані і лаконічно вписалися в інтер'єр. Сувора геометрія стель, предметів меблів пом'якшена шторами, текстилем і яскравим різнобарвним постером на стіні.

Інтер'єр вийшов таким, яким його хотів бачити замовник - комфортний, затишний і лаконічний, виконаний з екологічних матеріалів.

Що робити з невеликою квартирою-студією, яка повинна виконувати функції, як мінімум, двох або навіть трьох кімнат? Візуально розширити її.

Сірий - далеко не завжди нудне і просте колірне рішення. Цей інтер'єр квартири саме пряме тому підтвердження. За основу взято відтінки і тони від найяснішого - майже білого - до глибокого насиченого графітового. Колір має особливу унікальність - він абсолютно універсальний і його можна змішувати з різними текстурами і стилями. Цим і зайнялися дизайнери, додаючи цікаві поєднання. Строгість колірної гами розбавляє ще одна особливість дизайну - дерево.

Дерев'яні елементи притягують до себе увагу, але при цьому не захаращують простір. Натуральність присутня у всьому: на стінах розташувалися панелі, ящики і полиці тягнуться від кухонного гарнітура до душової. Кожен додатковий елемент у вигляді декору або текстилю, безсумнівно, вписується в глибину сірого кольору.

Вибір меблів дозволив вдало додати до вітальні спальну зону за допомогою скляної перегородки. Невеликий диван, але містке і зручне ліжко створюють в кімнаті розслаблену і комфортну атмосферу.

Кухонні шафи, в які вбудована вся техніка, відмінно доповнює дизайн квартири. Вони займають мінімум простору, але при цьому мають широкий функціонал і зручні у використанні. Додаткове підсвічування додає особливого шарму цій частині кімнати. Барна стійка є лаконічним завершенням кухонної зони і служить місцем для прийому їжі.

Особливу увагу слід приділити ванній кімнаті. Вона стала продовженням вітальні, завдяки поєднанню все тих же натуральних матеріалів і квітів. Шафки розташовані так, що предмети першої необхідності завжди під рукою. Зручне положення кожного елемента залишає досить вільного місця для спокійного перебування в приміщенні.

Нестандартне освітлення, яскраві постери в тандемі з серйозністю, стильні дизайнерські рішення - те, що характеризує і доповнює самого замовника. В інтер'єрі квартири вдалося поєднати все переваги і при цьому створити ненудний і сучасний варіант. Дизайн студія Харкова - помічник у виконанні бажань.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!