ДИЗАЙН ФАСАДУ (ЕКСТЕР'ЄР) БУДИНКУ В М. СВАТОВЕ

Наша студія дизайну виконує розробку і візуалізації фасадів будинків, будь-якої складності. Від власників заміського будинку надійшло замовлення облаштувати їх житло в стилі Шале, який має швейцарське походження. Це лаконічність, простота, використання екологічних матеріалів. Даний стиль дуже популярний серед замовників, оскільки з його допомогою можна створити затишний куточок для підтримки сімейного комфорту. Він має свої унікальні особливості, тому його неможливо переплутати з іншими стилями.

Спочатку шале був основним стилем саме заміських будинків, але з часом його стали застосовувати і в міських квартирах. І тому можна сміливо сказати про те, що його популярність зростає.

Наше завдання полягало в тому щоб зробити 3D візуалізацію фасаду будинку і показати господарям наочно, як це буде виглядати в фіналі. Для наших замовників цей стиль споруди є зразком простоти і комфорту, ідеальним місцем для сімейного вогнища. Матеріали - все виключно натуральні, високоякісні. Пол на терасі - з терасної дошки. Для фасаду використовували керамограніт, камінь і декоративну штукатурку з цікавою фактурою, яка ідеально поєднується з натуральним деревом. .

Будинок оточує оригінальний майданчик, мощений каменем. На відкритій веранді облаштована зона відпочинку, саме там буде зручно господарям та їх гостям насолоджуватися природою за чашкою ароматного чаю. Крім того, комплексний дизайн екстер'єру котеджу включає благоустрій зони барбекю з установкою печі відкритого вогню. Вона може виконувати 2 функції: приготування їжі і елемент декору.

Що стосується колірного рішення, то дизайн фасаду будинку в стилі шале - це природні, світлі тони, які створюють особливе відчуття затишку як всередині, так і зовні.

Дизайнери нашої студії справжні професіонали своєї справи! Вони без особливих проблем змогли відтворити європейський куточок на невеликій ділянці землі. Даний проект є дуже важливим для замовників, адже це їх будинок, їх сімейне гніздо. А ми раді, що змогли задовольнити їх очікування. Клієнти залишилися задоволені, а наша студія отримала захоплений відгук і рекомендації.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!