ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ДОМА (КОТЕДЖУ) У М. СВАТОВЕ

Всі наші замовники знають, що при створенні проектів, ми вкладаємо любов і душу в свої творіння. Цей об'єкт був створений для наших замовників з м. Сватове - молодій парі з дитиною.

Для будь-якого дизайнера «свій» замовник - це удача, так само, як і для замовників «свій» дизайнер. На першому місце це взаєморозуміння і довіра, - для відмінного результату. Саме так і сталося з проектом цього будинку, з першої зустрічі і до здачі проекту у нас складалися обставини і відносини найсприятливішим чином.

Основною вимогою до інтер'єру був затишок і незвичайність. Для нас це стало цікавим завданням: створити по справжньому затишний і унікальний простір. Що стосується стилістичного рішення, сучасний стиль з нотками шале, диктував свої умови. В якості фону в будинку ми використовували світлу декоративну штукатурку, яку доповнюють відтінки натурального дерева, і натуральних матеріалів. Площа будинку дозволяла без шкоди поекспериментувати з формами і стилем. Вся композиція вибудувана навколо шикарних дерев'яних сходів. Господарі будинку повністю довірилися дизайнерам, що дало можливість втілити творчі ідеї. Ми максимально намагалися надати кожному квадратному метру свою «родзинку». Все вийшло саме так, як мріяла замовниця.

Складність розробки дизайну котеджу полягає в необхідності підібрати унікальний стиль для кожної частини просторого приміщення і, в кінцевому підсумку, об'єднати все в один «натюрморт». Однак, замовники дали повну згоду на незвичайне дизайнерське рішення, яке і було втілено в реальність.

Особливу увагу варто приділити тому, що поверх складається з великої кількості натуральних матеріалів, в основі яких лежить дерево. Таке оформлення обрано не випадково. Стиль шале передбачає створення затишного сімейного гніздечка, подібно альпійським будиночків пастухів.

У вітальні досить вільно місця, щоб, крім зони відпочинку з акуратними диванами, розмістити кухню. Меблі виконані в універсальних сірих і кавових тонах. Вони будуть виграшно виглядати на тлі вибухових і яскравих фарб в декорі або текстилі.
Інтер'єр будинку має на увазі немаркі покриття - це важливо для пари з дитиною. Саме тому робоча зона кухонного гарнітура виконана з темного каменю, невибагливого в догляді. Вбудована техніка та кухонний острів з додатковим місцем під зберігання предметів побуту значно полегшать процес приготування їжі.

Їдальня, за проектом, повинна була бути центровою ланкою в кімнаті. Такою вона і вийшла, забезпечивши м'який градієнт від лаунж-зони до кухні, витриманою в тому ж стилі. Простий, на перший погляд, обідній стіл виглядає акуратно за рахунок своєї незвичайної конструкції. Тонкі ніжки виглядають виграшно і компенсують тумби та дивани з суцільним дном. Стіл оточений стільцями з м'якими спинками, що забезпечить комфортне і тривале перебування на них.

Довгий порожній коридор вдалося перетворити в цікавий перехід між кімнатами. Геометричні світильники і додатковий декор вдихнули нове життя в цей простір. А дзеркальні двері розбавили атмосферу.

Одним з центральних завдань при створенні дизайну інтер'єру будинку стала можливість зробити сходи унікальними. Нічого не повинно загороджувати спуск або підйом - головна вимога замовниці. Так як сходи можна помітити ще з коридору, було вирішено облагородити їх за допомогою вишуканих перил і того ж молочно-кавового колірного рішення. Вони вийшли особливо витонченими і прекрасно вписалися в обстановку.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!