ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ БУДИНКУ "СМАК ЩАСТЯ"

Лаконічний інтер'єр в кращих традиціях сучасного стилю. Будинок для молодої сім'ї з двома дітьми. Головне завдання інтер'єру будинку - монохромність, витриманість колірної гами і декору, комфортність і затишок, динаміка і відкритість в побудові простору, і звичайно ж сучасні новинки і технології.

Кухня-Вітальня виконана в тонах молочного шоколаду з топленим молоком, які завдяки рівномірному розподілу створюють м'яку колірну основу в інтер'єрі. Шоколадні відтінки в текстилі створюють відчуття домашнього комфорту, ефект завершеності і цілісності. Кухня організована в кращих традиціях сучасності: спокійні лаконічні форми, гладкі поверхні, зручні робочі зони. Грамотно організоване освітлення робить користування кухнею зручним в будь-якому її куточку. Вітальня світла і простора, витримана в загальній стилістиці. Дизайн підтримує загальний концепт простоти і максимальної функціональності. Зона кухні об'єднана з вітальнею, при цьому є можливість візуально розділити приміщення за допомогою розсувної системи.

Спальня виконана в стилі вільного мінімалізму. В узголів'я ліжка ненав'язливі фотошпалери, сюжет яких розслабляє і відволікає від повсякденної суєти.

У приміщеннях санвузлів панує повна атмосфера функціонального затишку при мінімумі деталей. Нічого зайвого, тільки бездоганна практичність. Освітлення в усьому будинку не нав'язується, не впадає в очі, а лише непомітно вплітається в загальний задум сучасного жовтого простору.

Цей будинок - той ідеальний випадок, коли клієнт довірився повністю дизайнерам. І вони повністю виправдали його очікування.

З нами легко працювати!

З нами легко працювати!