Дизайн проект

Широкий перелік популярних послуг, що надаються студією Profi, включає розробку дизайн проекту інтер'єру сучасних будинків і квартир. Якісно виконаний дизайн проект у вигляді повного пакету документації є надійною основою для проведення будівельних та ремонтних робіт. Вичерпна технічна інформація дозволяє ефективно реалізовувати всі заходи, в тому числі впроваджувати цікаві ідеї відповідно до вибраного стилю.

Доступна вартість дизайн проекту відкриває можливості для вигідного використання послуги в Києві та інших містах. Завдяки участі кваліфікованих фахівців виключаються багато помилок, які часто робляться в процесі самостійного планування та виконання робіт. Будівельна бригада має конкретний план дій, відповідно до якого здійснюються всі необхідні процедури. Замовити дизайн проекту квартири можна на найпривабливіших умовах.

Братися за розробку дизайну інтер'єру дома повинні компетентні люди, які мають досвід роботи на подібних проектах. Такий підхід дозволить швидко отримати результат, якість якого буде гарантовано. Крім прокладки труб, візуалізації побажань та інформації про використовувані матеріали, дизайнер запропонує альтернативні варіанти використання простору. Виконавець підкаже які стіни краще знести, де поставити перегородки, утеплити або шумоізолювати кімнату.

Замовити дизайн інтер'єру квартир в студії

У студії Profi кожен зможе замовити сучасний дизайн квартир від професіоналів. У штаті працюють тільки компетентні, творчі і грамотні фахівці.

Робота включає не просто промальовування картинок. Співробітниками застосовується комплексний підхід, враховуються всі особливості планування квартири, опрацьовується відразу кілька різних варіантів оформлення.

До переваг роботи компанії варто віднести:

  • можна замовити дизайн квартири студії не тільки в Києві, але й в Харкові;
  • присутній досвід роботи на різних об'єктах (будинки, студії, вторинне житло і новобудови);
  • орієнтованість на побажання замовників і сучасні тенденції;
  • розробляється дизайн в різних стилях (хай-тек, класика, прованс, мінімалізм, лофт, арт-деко, інше);
  • терміни здачі проекту, робочих креслень і кошторису строго дотримані;
  • вартість роботи озвучується заздалегідь;
  • студія дизайн інтер'єру на просто створює 3Д проект ремонту, але і підбирає меблі, техніку, декоративні елементи, матеріали для оздоблення.

Звернувшись в Profi кожен отримає якісний результат в обумовлені терміни. Створений дизайн інтер'єру дозволить не просто жити в красивій, сучасній квартирі. У ній буде комфортно перебувати, адже вона буде повністю задовольняти побажання замовника.

З нами легко працювати!

Залиште заявку прямо зараз.