Дизайн будинків

Багато сімей рано чи пізно починають мріяти про власний будинок, з невеликою ділянкою, просторими кімнатами і сучасним ремонтом. Дуже важливо при покупці або будівництві будівлі пропрацювати інтер'єр будинку. Він повинен бути максимально затишним, сучасним, продуманим до дріб'язковий. Дизайн інтер'єру приватного будинку відображає внутрішній світ власника, його можливості і прагнення.

Дизайн будинку не просто повинен візуально радувати і дивувати. Тут будуть відсутні сусіди з ризиками непередбачених ситуацій. Затоплення, відключення електрики і інші проблеми з комунікаціями прямо залежать від їх розміщення. Важливо спочатку правильно все заховати, але залишити доступним. Багато людей погано розбираються у всіх аспектах утеплення і прокладки проводів, але однозначно хочуть жити в комфортабельному будинку. Професіональний дизайн будинків дозволяє отримати бажане.

Братися за розробку дизайну інтер'єру квартири повинні компетентні люди, які мають досвід роботи на подібних проектах. Такий підхід дозволить швидко отримати результат, якість якого буде гарантовано. Крім прокладки труб, візуалізації побажань та інформації про використовувані матеріали, дизайнер запропонує альтернативні варіанти використання простору. Виконавець підкаже які стіни краще знести, де поставити перегородки, утеплити або шумоізолювати кімнату.

Замовити дизайн інтер'єру квартир в студії

У студії Profi кожен зможе замовити сучасний дизайн квартир від професіоналів. У штаті працюють тільки компетентні, творчі і грамотні фахівці.

Робота включає не просто промальовування картинок. Співробітниками застосовується комплексний підхід, враховуються всі особливості планування квартири, опрацьовується відразу кілька різних варіантів оформлення.

До переваг роботи компанії варто віднести:

  • можна замовити дизайн квартири студії не тільки в Києві, але й в Харкові;
  • присутній досвід роботи на різних об'єктах (будинки, студії, вторинне житло і новобудови);
  • орієнтованість на побажання замовників і сучасні тенденції;
  • розробляється дизайн в різних стилях (хай-тек, класика, прованс, мінімалізм, лофт, арт-деко, інше);
  • терміни здачі проекту, робочих креслень і кошторису строго дотримані;
  • вартість роботи озвучується заздалегідь;
  • студія дизайн інтер'єру на просто створює 3Д проект ремонту, але і підбирає меблі, техніку, декоративні елементи, матеріали для оздоблення.

Звернувшись в Profi кожен отримає якісний результат в обумовлені терміни. Створений дизайн інтер'єру дозволить не просто жити в красивій, сучасній квартирі. У ній буде комфортно перебувати, адже вона буде повністю задовольняти побажання замовника.

З нами легко працювати!

Залиште заявку прямо зараз.