Авторський супровід

Авторське супровід - організація контролю процесу ремонтно-будівельних робіт з умовою відповідності згідно з технічною документацією. Авторський нагляд включає комплекс робіт "під ключ" - від складання проекту до передачі побудованого об'єкта відповідальним особам.

Ключовою людиною в реалізації даного питання є дизайнер. Він займається комплексною розробкою дизайн-проекту. Професіонал ретельно опрацьовує всі деталі і прекрасно розуміє, яким буде кінцевий результат. В ході складання проекту він може вносити зміни, які прикрасять загальний інтер'єр. У підсумку виходить робота, яка заслуговує на довіру.

Дизайнер несе відповідальність перед замовником тільки за супровід дизайн проекту. Всі питання, що стосуються будівельного об'єкта, вирішують інші компетентні співробітники.

Братися за розробку дизайну інтер'єру квартири повинні компетентні люди, які мають досвід роботи на подібних проектах. Такий підхід дозволить швидко отримати результат, якість якого буде гарантовано. Крім прокладки труб, візуалізації побажань та інформації про використовувані матеріали, дизайнер запропонує альтернативні варіанти використання простору. Виконавець підкаже які стіни краще знести, де поставити перегородки, утеплити або шумоізолювати кімнату.

Замовити дизайн інтер'єру квартир в студії

У студії Profi кожен зможе замовити сучасний дизайн квартир від професіоналів. У штаті працюють тільки компетентні, творчі і грамотні фахівці.

Робота включає не просто промальовування картинок. Співробітниками застосовується комплексний підхід, враховуються всі особливості планування квартири, опрацьовується відразу кілька різних варіантів оформлення.

До переваг роботи компанії варто віднести:

  • можна замовити дизайн квартири студії не тільки в Києві, але й в Харкові;
  • присутній досвід роботи на різних об'єктах (будинки, студії, вторинне житло і новобудови);
  • орієнтованість на побажання замовників і сучасні тенденції;
  • розробляється дизайн в різних стилях (хай-тек, класика, прованс, мінімалізм, лофт, арт-деко, інше);
  • терміни здачі проекту, робочих креслень і кошторису строго дотримані;
  • вартість роботи озвучується заздалегідь;
  • студія дизайн інтер'єру на просто створює 3Д проект ремонту, але і підбирає меблі, техніку, декоративні елементи, матеріали для оздоблення.

Звернувшись в Profi кожен отримає якісний результат в обумовлені терміни. Створений дизайн інтер'єру дозволить не просто жити в красивій, сучасній квартирі. У ній буде комфортно перебувати, адже вона буде повністю задовольняти побажання замовника.

З нами легко працювати!

Залиште заявку прямо зараз.